​Переваги швидкомонтованих ангарів

3 июня 2018

Переваги швидкомонтованих ангаровБистровозводімие ангари надзвичайно затребувані в бізнесі, сільському господарстві та промисловості. Їх широкої популярності в чималому ступені сприяє доступність, низька вартість використовуваних будівельних матеріалів.

Вдавшись до каркасному способу будівництва, можна отримати споруду будь-якого призначення - торговий павільйон, тваринницький комплекс, сховище, склад, гараж. Особливістю цих будівель є відсутність важкого фундаменту, що істотно знижує їх собівартість. Простота монтажу досягається завдяки легкості будматеріалів, а також застосування автоматизованого виробництва. Потрібно підкреслити, що подібні споруди не потребують спеціальної облицюванні і невибагливі в плані догляду.

Які види укладання плитки існують, і який з них найбільш раціональний Ви можете дізнатися прямо зараз.

Ще однією перевагою швидкомонтованих ангарів є довговічність. Такі споруди можуть прослужити до 100 років. Це обумовлено наявністю обшивки у вигляді оцинкованої сталі, а також панелей зі спеціальним покриттям, яке підвищує стійкість будь-якого матеріалу до корозії, атмосферних опадів, сонячного випромінювання. При будівництві ангарів використовуються в основному екологічно безпечні матеріали, не схильні до гниття і розкладання, стійкі до високої вологості. Зводити такі споруди можна в умовах підвищеної сейсмічної активності.

Якісно встановлена металоконструкція дає можливість заощадити на обробці зовнішніх стін і внутрішніх приміщень, так як огороджувальні конструкції виходять ідеально рівними і безшовним. Усередині стін можна прокласти всі комунікації - труби, електропроводку. Важливим фактором є естетичність подібних ангарів, так як вони створюють сприятливе враження про ваш бізнес в цілому.

Особливістю швидкомонтованих будівель є герметичність, що дозволяє значно знизити витрати на опалення. Плюс до цього можна використовувати теплоізоляційні матеріали, завдяки яким споруда буде теплішою, ніж бетонні або цегляні споруди аналогічного розміру.

Ще одна перевага швидкомонтованих ангарів полягає в тому, що вони можуть бути виконані як в мобільному варіанті, так і в стаціонарному. Їх легко демонтувати і потім знову зібрати в новому місці без псування будматеріалів. При необхідності можна доповнити комплект різними модулями і архітектурними деталями.

Такі будівлі зводяться незалежно від поточних погодних і кліматичних умов. Це технологія отримала назву «сухе» будівництво, так як не потрібно використовувати будівельні розчини, суміші. Ціна швидкомонтованих ангарів, тентів і кортів від цього ще більш привабливо виглядає при порівнянні з традиційним капітальним будівництвом. Це дає можливість вести монтаж споруди навіть в мороз або під дощем.

Похожие страницы