​Переваги ремонту під ключ

8 ноября 2017

Практично у всіх людей слово «ремонт» викликає бурю різноманітних емоцій, більшість з яких не відрізняються особливим оптимізмом. І цьому є суттєва причина. Адже в процесі ремонту квартири, будинку або іншого приміщення кожного чекає маса клопоту, велика кількість витраченого часу і часто чималі фінансові витрати.

Що таке ремонт «під ключ»

Ремонт «під ключ» має на увазі дещо інший сенс. Замовник не має практично ніяких турбот щодо даного процесу, все що необхідно - це лише детально описати фахівця то, яким повинен бути кінцевий результат, після виконання ремонту оплатити роботу і в кінцевому підсумку весело відсвяткувати новосілля в повністю облаштованому приміщенні.

Оригинальные люстры на дом в интернет магазине купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Вибір професійного виконавця

При цьому, варто особливо ретельно підібрати компанію, яка професійно займається ремонтними роботами, і тоді високих матеріальних витрат не потрібно побоюватися. Як правило, що спеціалізується фірма не завищує ціни на послуги, що надаються, так як цінує кожного клієнта і турбується про свою репутацію.

Етапи проведення ремонтних робіт «під ключ»:

Авторська розробка дизайн-проекту

Цей етап вважається найвідповідальнішим. Замовник описує всі свої переваги і бажання, після цього дизайнер компанії внесе невеликі корективи відповідно до будівельних норм і правил, допоможе підібрати матеріали і докладно розповість, як з їх допомогою зробити простір більш функціональним і зручним.

складання кошторису

Не менш важливий і значущий момент - це складання кошторису. В рамках кошторису обмовляється весь перелік послуг, витратні матеріали, кількість матеріалів, а також їх вартість.

Примітно, що кошторис узгоджується окремо для кожного приміщення, до того ж обов'язково фіксуються терміни виконання тих чи інших будівельних робіт.

Ремонтні роботи

Після складання і підтвердження кошторису, починається виконання ремонтних робіт. Залежно від того, капітальний це ремонт або ж косметичний, залежать терміни його виконання і масштабність проведення. Капітальний ремонт передбачає демонтаж і нову установку всіх комунікацій, вирівнювання стін, підлоги і стелі. Досить часто робиться перепланування приміщення, замінюються батареї, демонтуються міжкімнатні перегородки. Косметичний ремонт - це більш легкий і необтяжливий варіант оновлення зовнішнього вигляду приміщення. В рамках таких робіт проводиться фарбування стін і стелі, укладання підлогового покриття (лінолеум, ламінат, паркетні дошки, кахель).

Оздоблювальні роботи

Оздоблювальні роботи завершують весь процес ремонту приміщення «під ключ». Цей етап дуже цікавий і захоплюючий, так як починають клеїтися шпалери, укладається плитка, розвішуються світильники і багато іншого. Саме під час оздоблювальних робіт вимальовується майстерна дизайнерська задумка майстра, і бажання замовника перетворюються в реальність.

Варто відзначити, що будь-який ремонт, включаючи ремонт квартир в Херсоні, згодом приносить масу естетичного задоволення, змінюючи зовнішній вигляд квартири або будинку, надаючи йому комфортність і особливу чарівність.

Похожие страницы