​Як зробити наливну підлогу?

15 декабря 2017

З одного боку технологія виготовлення наливної підлоги досить проста, якщо розбити її на етапи і виконувати кожен з них максимально акуратно і ретельно. Але з іншого боку - існують нюанси, недотримання яких може призвести до погіршення властивостей покриття. При монтажі наливних підлог фахівці компанії  враховують безліч особливостей технології, що дозволяє гарантувати незмінно відмінний результат виконаних робіт.

Процес монтажу наливної підлоги

Вы можете купить школьную форму для девочки по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Перед пристроєм готівкового статі насамперед визначаються з видом і складом статі. При виборі варто відштовхуватися від призначення майбутнього покриття, адже декоративний підлогу в квартирі і підлогу в цеху буде нести абсолютно різну щоденне навантаження. Це зовсім не легко зробити самостійно, тому наші фахівці завжди раді допомогти консультаціями у виборі оптимального рішення для приміщення.

Після того, як підібраний оптимальний варіант статі, можна приступати до самих робіт. Вони складаються з декількох етапів.

Як і будь-який інший вид обробки, монтаж підлоги вимагає на початковому етапі провести підготовку поверхні. Демонтується старе покриття, підлогу обов'язково вирівнюється за допомогою різних будівельних сумішей. Після цього етапу приступають до основних робіт.

На основу наноситься глибоко проникає грунт, який знижує здатність бетону вбирати вологу, прибирає пил з поверхні і покращує зчеплення статі. У деяких випадках завдають ґрунтовку в кілька шарів, кожен раз чекаючи повного висихання.

Далі встановлюють маячки, за якими орієнтуються при заливці для дотримання потрібної товщини полімерного шару. Для їх установки рекомендується використовувати лазерні або рідинні рівні.

Приступають до заготівлі складу для заливки. Важливо дотримати правильні пропорції складових. Якщо приміщення велике, то заготовляють не всю суміш одразу, а невеликими порціями, так як після приготування складу повинен бути залитий за 30 хвилин, інакше ж він стане непридатним для використання.

Залиту поверхню обробляють валиків з голками, щоб видалити бульбашки зі складу. Після цього підлогу залишають сохнути.

Як зробити наливна підлога

Незважаючи на те, що склад затвердіє вже через добу, остаточне висихання настає тільки через кілька днів. Саме тоді можна буде продовжувати інші ремонтні роботи в приміщенні.

Похожие страницы