​Укладання плитки на підлогу

4 мая 2018

Укладання плитки - одне з найбільш популярних і практичних рішень для обробки підлоги. Більш того, вона є єдиним зручним варіантом при оформленні таких кімнат, як ванна або кухня. Даний матеріал стійкий до впливу вологи і температури і може зберегти хороший стан роками за умови надійного монтажу. Адже недотримання основних правил може призвести до того, що плитка швидко потріскається, а шви виявляться неоднаковими. Зрозуміло, виглядає така картина некрасиво.

Качественную и профессионапьную укладку плитки Вы можете заказать на сайте http://tend.kiev.ua/ukladka-plitki по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

З цієї причини роботи варто довірити досвідченим майстрам, які знають всі тонкощі плиткових робіт. Наші фахівці допоможуть зробити ремонт оперативно і якісно, а також візьмуть на себе такі організаційні клопоти, як закупівля необхідних матеріалів і виконання замірів об'єкта. Клієнту буде надано всю необхідну звітність.

Наші майстри знають всі технології укладання плитки і можуть створити на підлозі будь-які варіанти від прямої укладання до створення килимів. Таке оформлення буде виглядати дуже оригінально і стильно.

Особливості виконання ремонту

Укладання плитки на підлогу включає в себе кілька етапів, які потрібні для отримання хорошого результату. Ми пропонуємо послуги майстрів, які виконують такі завдання:

Виїзд на об'єкт і виконання вимірів. Після цього можна зробити точний розрахунок матеріалів, які знадобляться для ремонту.

Підготовка підлоги до покриття плиткою. При необхідності знімається старе покриття, після чого виконується вирівнювання.

Укладання матеріалу. Можливе використання незвичайних способів укладання, наприклад, по діагоналі, з виноскою, зі вставками і інших. Між плитками встановлюються хрестики, які дозволяють зробити акуратні і однакові шви по всьому простору статі.

Усунення надлишків клею і затирання швів. Для цієї мети використовується спеціальний інструмент, а для затирання швів вибирається найбільш підходящий відтінок, який поєднується з кольором плитки.

Професійні плиточники здійснять укладання плитки точно в призначений термін з гарантією надійності результату. Нам невигідно виконувати свою роботу погано! Також варто відзначити, що вартість таких послуг буде вигідніше, ніж ремонт від будівельної компанії. Ми не встановлюємо ніяких додаткових націнок, тому пропонуємо своїм замовникам чесні і доступні ціни.

Похожие страницы