Нанесення полімерних підлог

4 января 2018

Якщо ви віддаєте перевагу ідеально рівні, міцні і водонепроникні підлоги без швів і хочете, щоб підлогове покриття стало мальовничим прикрасою вашого будинку, замовте нанесення полімерних підлог. Всі турботи з придбання матеріалів, підготовці основи і заливці підлоги ми беремо на себе, щоб ви насолодилися кінцевим результатом нашої роботи - бездоганно рівним і красивим підлогою.

Ви можете замовити нанесення полімерного статі різними складами, виходячи з призначення приміщення. Метілакрілатное покриття наносять тільки при низькій температурі. Воно швидко твердне і має високу стійкість до механічних пошкодженням. Епоксидний підлогу несприйнятливий до хімічних реагентів і вологи. Обидва види покриттів застосовуються для промислових приміщень. В інтер'єр житлового будинку найкраще впишеться витончений і тонкий поліуретановий підлогу, до властивостей якого відноситься еластичність і ударостійкість.

Вы можете купить визитки Краснодар по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Нанесення полімерних підлог

Технологія нанесення полімерних підлог

Монтаж полімерної підлоги вимагає кваліфікації, наявності спеціальних знань, умінь і навичок. Деякі замовники в спробі заощадити намагаються завдати полімерний склад самостійно без необхідного обладнання, не враховуючи при цьому рівень навантаження на покриття, його стан, призначення приміщення і кліматичні умови. Не дивно, що кінцевий результат їх зовсім не радує. Щоб уникнути подібного розчарування. Ми виконуємо роботи в наступній послідовності:

зашліфовкі основного покриття;

видалення з поверхні сміття;

грунтовка підстави;

нанесення базового шару;

заливка фінішного шару полімерного статі.

Компанія виконує нанесення полімерних підлог на високому професійному рівні за вигідною ціною і з суворим дотриманням технологій. Замовте у нас підлогове покриття, і ми зробимо не тільки якісну заливку полімерного покриття, а й повний перелік всіх підготовчих робіт з вирівнювання та очищення основи підлоги з використанням професійного устаткування. В результаті ви отримаєте ідеально рівну полімерний підлогу, що демонструє відмінне зчеплення з основою.

Похожие страницы