Багажник для автомобілів

20 апреля 2017

Багажник ТМ "Десна-Авто" є дві металеві поперечки з кріпленнями. Поперечки можуть бути прямокутного або аеродинамічного (овального) перетини. Всі поперечки проходять оцинкування. На прямокутні поперечини після оцинковки, додатково одягається пластиковий чохол, який захищає не тільки поперечину, але і вантаж. Аеродинамічні поперечки після оцинковки полімерезуются в колір металік порошковою фарбою, зверху вони мають м'яку захисну смужку з полімерного матеріалу.

Багажник для автомобілів з релингами може бути як з аеродинамічними поперечинами так і з прямокутними поперечиною.

Вы можете приобрести качественный багажник на крышу по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Якщо ви вирішили купити багажник на дах в Києві, і зайшли в наш інетрнет магазин, ви можете підібрати необхідний вам багажник за допомогою фільтра підбору.

Будь-який наш багажник для авто з гладким дахом або штатними місцями спроектовані і випробувані індивідуально для кожного автомобіля. І хоча опори у них можуть бути однаковими, але вони відрізняються притисками і п'ятами опор. Тому вони надійно фіксуються.

Поради по експлуатації:

Автомобільний багажник витримує рівномірний розподіл навантаження до 100 кг. На відміну від всіх інших виробників. Однак треба враховувати що в деяких автомобілях такого навантаження може не видетжать дах. Тому необхідно або чітко з'ясувати скільки можна перевозити на даху свого авто, або спочатку акуратно спробувати на скільки можна завантажувати дах.

Також небоходімо коригувати скоросной режим в засісемості від характеристики вантажу. Наприклад парусність вантажу (човен, листи фанери і т.д.).

Через деякий час після початку руху бажано перевірити надійність закріплення вантажу і автомобільного багажника.

Автомобільний багажник з прямокутним перетин на швидкості від 90-120км. (В зависемости від напрямку вітру і інших чинників) буде шуміти.

Похожие страницы