​Як робляться наливні підлоги?

12 декабря 2017

Якщо ви бажаєте, щоб наливна підлога прослужив максимально довго, то найголовніше, повинні добре підготувати підставу, інакше будь-який горбок зможе послабити їх взаємне зчеплення. Ідеально гладка поверхня - єдина гарантія того, що новий стать не спучиться, а навпаки, буде красивим і міцним. Одного лише миття або підмітання в даному випадку недостатньо, тому ще до заливки поверхню потрібно очистити і обробити. Всі шорсткості повинні бути абсолютно знівельовані, поглиблення - зашпакльовували, а залишки сторонніх речовин (старого клею, фарби і т.п.) видалені.

Янковский Игорь и Украина как единое целое, об этом свидетельствут бурная деятельность Игоря, которая помогает развитию страны в целом.

Далі ви повинні будете покрити грунтом всю поверхню бетону і приступити до процедури формування статі за допомогою особливих напрямних маячків і лазерного рівня.

Як наливати наливна підлога.

І після установки маячків можна перейти власне до заливання підлоги. Робиться це за допомогою спеціального агрегату. Нерівність розрівнюються широким шпателем, рухами від противолежащей стіни до себе. Для більш рівномірного розподілу суміші кожну ділянку краще залити окремо. Товщина заливається статі буде залежати від початкових параметрів підстави.

Під час роботи температура (за Цельсієм) в кімнаті не повинна виходити з діапазону +10 - +35 градусів, а відносна вологість не повинна перевищувати 90%.

Уже залитий підлогу треба берегти від протягів, дотиків і прямого сонячного світла до повного висихання. Даний процес займає різний час (в залежності від складу суміші і фірми-виробника), але зазвичай не перевищує 3-х діб.

Похожие страницы