​Фінішне вирівнювання підлоги

21 января 2019

Після того, як виконана чорнова стяжка підлоги, яка необхідна для поліпшення звукоізоляції приміщень, отримання єдиного рівня підлоги, монтажу водяного опалювального статі, потрібно виконати фінішне вирівнювання статі ровнітель. Сучасний якісний ремонт неможливо уявити без ідеально рівній поверхні підлоги. Пристрій підлог, що самовирівнюються можна проводити як в новобудовах, так і при ремонті приміщень в старих будівлях. Максимально рівна і гладка поверхня створюється за допомогою спеціальної швидкотвердіючої Самонівелююча суміші, яка наноситься на цементно-піщану стяжку.

Качественную фрезеровку камня Вы можете заказать здесь по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Фінішні ровнителями для підлоги вирівнюють поверхню від 1 мм до 5 мм і мають такі властивості:

Велика швидкість висихання (від 2 годин)

Ідеально гладка поверхня

Товщина шару до 5 мм

При влаштуванні підлоги Самонівелююча рідиною важливо дотримати всі аспекти технології, тому що вона швидко засихає і твердне. Для роботи знадобиться спеціальний інструмент - голчастий валик, за допомогою якого усуваються повітряні бульбашки і розганяється рідина.

Всупереч розхожій думці, що фінішний ровнітель статі повинен сам виправити всі нерівності, впорається недосвідченій людині з першого разу досить важко. Необхідно строго дотримуватися інструкції по застосуванню, щоб домогтися потрібної консистенції розчину.Всупереч розхожій думці, що фінішний ровнітель статі повинен сам виправити всі нерівності, впорається недосвідченій людині з першого разу досить важко. Необхідно строго дотримуватися інструкції по застосуванню, щоб домогтися потрібної консистенції розчину.

Сучасний ринок будівельних матеріалів пропонує самовирівнюючі суміші від різних європейських виробників: «Vetonit», Knayf »,« Atlas ». Багато російських компаній також з успіхом освоїли випуск сумішей для влаштування підлог фінішним ровнітель: «Альфа-Пол», «Плітоніт», »Крепс».

Фінішне вирівнювання статі обов'язково виконувати для досягнення якісної обробки будь-якого приміщення. Вирівнювання підлог ровнителями - це не трудомісткий і не дорогий процес, тому не варто на ньому економити.

Похожие страницы