​Як зробити двосхилий дах

11 мая 2018

Як зробити двосхилий кришуКриша, подібна головного убору людини. Вона не тільки своїм зовнішнім виглядом задає тон всьому враженню від будинку, але і захищає його внутрішнє оздоблення від негоди.

Як і все інше в будівництві дах обзавелася найширшим розмаїттям форм. Поговоримо про скатних дахах. Вони бувають декількох видів: купольні, шатрообразной, односхилі, подвійні, склепінні, пірамідальні і ін.

Качественные натяжные потолки, заказать монтаж по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Односхилий дах - найпростіший, але і самий непривабливий варіант. Вона має всього один кут нахилу і застосовується найчастіше для перекриття господарських будівель. Куди більш мальовнича двосхилий дах. Вона може бути звичайною в формі рівнобедреного трикутника, а може бути і мудрої, зі зміщеним коником і різними кутами нахилу скатів. До слова сказати двосхилий дах гармонійно поєднує в собі естетичність і відносну простоту виконання.

Для монтажу двосхилим даху спочатку потрібно підготувати матеріали:

- Добре просушений і не схильний до розтріскування брус. Його перетин залежить від ваги всієї конструкції, адже саме з нього робиться несучий каркас;

- Гідро і теплоізоляційний матеріал;

- Дошки для обрешітки і покрівельний матеріал. Колись нашим предкам покрівельним матеріалом з успіхом служила солома. Зараз, в століття високих технологій, частіше вибирають металочерепицю.

Приступимо до збірки каркаса. Уздовж стін кріпиться брус. У нього на відстані півтора метрів один від одного впираються «ноги» крокв. Нагорі вони скріплюються балками. Далі створюється підстава під дах. Або суцільне з листів ДСП, або гратчасте з дощок (решетування). На підставу укладається листовий покрівельний матеріал, який можна підняти за допомогою ручної лебідки. Його монтаж здійснюється внахлест і починається знизу, щоб опади стікали, не проникаючи всередину. Важливо відзначити, що перед установкою все дерев'яні пиломатеріали повинні бути оброблені спеціальними антисептиками, що запобігають гниття і поразки шкідниками.

Утеплюється дах найчастіше мінеральною ватою, закріпленої між кроквами і захистом деревом (роботи проводяться з горищних боку). При утепленні необхідно обов'язково прокласти гідроізоляцію між покрівельним і матеріалом утеплювача матеріалами.

Заміський будинок - це перш за все територія комфорту, тому не варто нехтувати установкою системою водовідведення з жолобів і водостічних труб. З труб вода відводиться по наземним жолобах в стічну яму. Якщо ж ви прихильник вільного водовідведення (коли вода просто стікає з даху), подбайте про встановлення відливів з достатнім вильотом, щоб стіни не страждали від води.

Похожие страницы