​Переваги скляних дверей

17 декабря 2019

Скляні двері давно увійшли в інтер'єрну моду, перші проекти використовувалися західними архітекторами ще на початку двадцятого століття. Особливо популярними вони стали з появою стилю хай-тек, скло нарівні з металом є основними матеріалами.

Двері давно перестали бути простим предметом і перетворилися в арт-об'єкт, здатний прикрасити наше приміщення, внести якийсь стиль і лиск кімнаті. Скляні перегородки та скляні двері візуально розширюють площу приміщення і сприяють проникненню додаткового освітлення.

Основні причини, чому варто вибрати скляні двері:

Скло - екологічно чистий матеріал і не зашкодить вашому здоров'ю. Довгий термін використання, дверей не піддаються деформації, не вимагають додаткового догляду, реставрації та фарбування.

Скло невідчутно до підвищеної вологості, температури, проявів цвілі і грибка, тому це найкращий матеріал для домашніх саун і душових кабін.

Скло легко і швидко миється, не вигоряє і не змінюється з часом, що дозволить вам зберегти зовнішній вигляд дверей в первісному вигляді без зайвих зусиль.

Існує багато способів декорування скла, це і піскоструминна обробка, і вітражні малюнки, і гравірування, і фотодрук і багато інших. Це дозволить вам максимально адаптувати двері до свого інтер'єру і перетворить її на справжню прикрасу кімнати.

Скляні двері можна встановлювати у великих отворах, що неможливо у випадку з дерев'яними полотнами. Двері зі скла можуть бути звичайними, орними, телескопічними і розсувними. Скло використовується при виготовленні дверей дуже міцне, воно проходить спеціальну термічну обробку і розбити його дуже складно.

Ширина скла приблизно один сантиметр, цього цілком достатньо щоб двері витримала випадкові удари, ляскання і зіткнення. Якщо ж сталося так, що двері розбилася, скло обсипається у вигляді гранул із закругленими краями і нікого не поранить. Міжкімнатні скляні двері в основному комбінуються з нержавіючим металом, а для вхідних використовують профіль з металопластику. Важливо серйозно підійти до вибору фурнітури.

Складові повинні бути високої якості і витримувати вагу скла. З огляду на різноманітність декоративних оздоблень і можливих форм скла (криволінійне і радіусне) можна з упевненістю сказати, що скляні двері будуть унікальним і неповторним прикрасою вашого будинку.

Похожие страницы