Чотири типи гаражних воріт, переваги і недоліки

28 апреля 2017


У наші дні можна назвати вартість будинку, просто знаючи ціну його гаражних воріт. У продажу є чотири основні типи воріт. це:

сталеві;
вінілові;
Виготовлені з перероблених матеріалів ( 'зелені');
Дерев'яні.

різні типи гаражних воріт

Качественные твердотопливные котлы можно купить на сайте tehni-x.com/katalog_tovarov/otoplenie-na-tverdom-toplive, огромный ассортимент товаров и приемлемая стоимость Вас приятно удивят.


Дизайнерські гаражні двері

відмінності дверей

Кожен з цих типів має свої переваги і недоліки. Сталеві гаражні ворота на сьогоднішній день - одні з найпопулярніших. Їх ціна варіюється від 600 до 1200 доларів. Це вартість воріт середнього розміру (8 футів на 7 футів).
ворота зі сталі

сталеві ворота

Вони відносно прості в обслуговуванні. Недолік полягає в тому, що вам, можливо, буде потрібно додатково їх зміцнити, і, більш того, на них легко утворюються вм'ятини.

Гаражні ворота другого типу, вінілові або ПВХ, коштують трохи більше, ніж сталеві. Вони приблизно на 100-150 доларів дорожче, зате вони легкі і практично не іржавіють.
ворота з вінілу

вінілові ворота

ПВХ не так легко продавити, як сталь, і, так як вони легкі, вам не потрібно встановлювати дорогу автоматику, а деякі власники навіть вважають за краще відкривати такі ворота вручну. Їх легкість - однозначно плюс, однак вона може стати і недоліком, особливо з огляду на той факт, що їх легко зламати. Вони не так стійкі перед зломом, на відміну від сталевих дверей.

Третій тип - це 'зелена' модель, тобто виготовлена з композитних перероблених матеріалів. Такі ворота теж зараз набирають популярність.
ДСП ворота

Ворота з ДСП плит

Всі матеріали, використовувані у виробництві цих воріт (це можуть бути деревна стружка, інші деревні матеріали, синтетичні смоли і тому подібне), переробляються. Встановивши такі гаражні ворота в своєму будинку, ви дійсно допоможете навколишнього середовища шляхом повторного використання відбракованих матеріалів. Головним недоліком таких воріт може бути їх міцність. Коштують вони, можливо, найменше близько тисячі доларів.

Ворота останнього типу виготовляються з деревини. Це - першокласний продукт вищої якості, ціна якого варіюється від 2000 до 7000 доларів.
Ворота з дерева

дерев'яні ворота

Його перевага - відмінна ізоляція, але ви також повинні потурбуватися про наслідки розширення і стиснення дерева через зміни погоди. До того ж, вам знадобиться важка автоматика для гаражних воріт з ланцюгами або гумовими ременями - на ваш вибір. Це пристрій може влетіти вам в копієчку.

Що б ви не вирішили, знайте, що ви завжди зможете підібрати гаражні ворота, які будуть вам по кишені.

Похожие страницы