Що потрібно враховувати при виборі альтанки?


Погодьтеся, саме альтанка надають присадибній ділянці завершений вигляд. І не тільки з точки зору естетики, а й в практичному плані. В альтанці можна сховатися від дощу, спекотного сонця, ранкової та вечірньої прохолоди. Почитати, попити чаю, запросити друзів, та й просто поговорити з рідними і будь-якими людьми. Але перш ніж купити альтанку, потрібно враховувати деякі нюанси, які згодом допоможуть не розчаруватися в покупці і повноцінно насолоджуватися відпочинком.

А ще краще - не купувати готову альтанку в якому - небудь магазині, а створити її по своєму оригінальному і унікальним проектом. Адже кожна людина - в душі художник, потрібно тільки дати волю уяві. А наша компанія допоможе втілити вашу задумку. Отже, що потрібно враховувати при будівництві альтанки.

Розмір альтанки. Один з важливих моментів. Альтанка не повинна бути занадто великий або занадто маленькою. Перша - може придушити своїми значними габаритами все інші конструкції присадибної ділянки і не вписатися в загальний фон, а друга - не дозволить зібрати достатню кількість рідних або друзів.

Стандартні розміри звичайної садової альтанки варіюються від 5 до 20 кв. метрів. Але в залежності від площі ділянки вона може бути більше і мати додаткові прибудови. Наприклад, крім їдальні і кухні з грилем, мати ігровий майданчик або тренажерний зал.

 

Сегодня многие любители комфортного отдыха стремятся забронировать двухместный номер с бассейном в Анапе по хорошей цене и с чудесным видом из окна.


Вибір моделей альтанок. Асортимент альтанок, як то кажуть, на будь-який смак і колір. Вони можуть бути овальними, круглими, квадратними, восьмикутними, ажурними, закритими і відкритими. Виготовлення альтанок можливо з різних матеріалів: дерева, каменю або металу, тому втілити в життя можна будь-які унікальні рішення.

Вибір місця для альтанки. Зазвичай найоптимальніше місце для розміщення альтанки, це або недалеко від будинку, або в тій частині присадибної ділянки, де відкриваються наймальовничіші куточки. Не варто ховати її в саму глиб саду, за високими деревами та чагарниками, адже саме красива альтанка надає колорит і є головною прикрасою будь-якої ділянки.

Ви вже обміркували всі моменти і знаєте який буде ваша майбутня альтанка? Тоді не роздумуйте ні секунди і звертайтеся до нас. Ми врахуємо всі ваші побажання і створимо на вашу індивідуальним проектом або кресленням справжній витвір мистецтва!

Похожие страницы