Чи потрібен ремонт натяжній стелі?

28 января 2019

У поняття «ремонт» люди вкладають не тільки гори будівельного сміття, сварки з сусідніми квартирами і понівечені нерви. У минулому столітті ремонт означав мало не катастрофу, так як міг затягтися на місяці, а життя серед безладу перетворювалася в сущий кошмар. Сучасні технології не стоять на місці, тому зараз ремонт потрібно значно рідше, так як на зміну старим приходять якісні, довговічні і, найголовніше, прості в експлуатації, матеріали. А завдяки різним винаходам, ремонт стає простою справою, особливо, коли мова йде про ремонт натяжних стель.

Вы можете приобрести оригинальные запчасти для иномарок по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Найважливішим критерієм для їх вибору є те, що натяжні стелі надзвичайно довговічні, і ремонтувати їх потрібно дуже рідко. Випадки, коли необхідний ремонт, звичайнісінькі: наприклад, затоплення. Адже навіть якщо Ви живете на верхньому поверсі будинку або в особняку, у Вас може протекти дах. Тому, щоб уникнути псування майна - красивих меблів і ремонту стін, стає просто необхідністю встановлення натяжної стелі.

Звичайні натяжні стелі складаються з просто ПВХ-плівки, яка натягнута на планки, прикріплені до стінок. Вага води, який витримує плівка, може досягти близько 200 літрів, і це залежить, в першу чергу, від якості її закріплення. Якщо Ви несподівано побачили, як стеля натягується донизу, утворюючи міхур, знайте, що Вас затоплює. Щоб зробити «ремонт», досить просто трохи звільнити шматочок плівки з краю, злити воду, а потім знову його закріпити. Звичайно, буде краще, якщо цим займеться фахівець.

Але слід знати, що робити всі ці маніпуляції слід з особливою обережністю, так як ідеальних речей, як ви знаєте, в світі не існує, і ПВХ-плівка, також, має свої особливості. Відомо, що полівінілхлорид, з якого натяжні стелі виготовляються, може під впливом дуже високої температури деформуватися. Тому, коли Ви підбираєте люстру або світильники, обов'язково проконсультуйтеся з продавцем, щоб він вказав саме на ті прилади освітлення, які призначені для натяжних стель. Це допоможе уникнути непотрібного ремонту, який зведеться, на жаль, до заміни стелі.

Порвати натяжні стелі дуже важко, а ось порізати - запросто. Якщо, все-таки, стався прорив стельової плівки, що, само по собі, надзвичайно важко, закрити діру не представляється можливим, і доведеться робити заміну. А поріз можна залатати. Запросіть фахівця, і він акуратно заварить поріз спеціальною речовиною, і Ви навіть не помітите, де він був. Правда, якщо стеля напівпрозорий, то дефект буде видно.

Похожие страницы