Плівка для натяжних стель

8 июля 2017

Красу і комфорт цінують все. І навіть при досить скромному бюджеті, хочеться мати модну квартиру. Провести ремонт, що відображає всі сучасні напрямки в дизайні інтер'єрів, недешево. Але маючи багату уяву, допитливість, і вмілі руки, можна втілити задуми.

Дуже красиво і модно виглядають натяжні стелі. Коштують вони не дешево, до того ж для монтажу потрібне спеціальне обладнання. При цьому можливості для дизайну інтер'єрів за допомогою подібної технології воістину необмежені. Вони ідеально рівні, легкі в догляді, вологонепроникні.

Фірми, які займаються монтажем натяжних стель, запевняють що, самому встановити подібну красу неможливо. Вивчивши процес установки натяжних стель, з'ясовується, що всі складнощі цілком вирішувані. І правильно підібравши матеріали можна встановити натяжні стелі і без спеціального обладнання. Натяжні стелі являють собою полотно з ПВХ натягнуте на профіль, на ринку представлені різні варіанти кріплення полотна на профілі і деякі припускають самостійний монтаж.

Вы можете купить мини сигвей Киев по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Перед тим як купити плівку для натяжних стель, і фурнітури для її установки, потрібно зробити ескізи майбутніх стель. Потім виробляють необхідні виміри, розрахунок і підбір матеріалів. При виконанні креслення стелі відзначають всі точки вигинів по периметру і точне розташування світильників, так як при наявних неточності полотно може бути зіпсований. Розкрій плівки виробляють на спеціальному обладнанні в дещо зменшеному розмірі і на нього приварюється система кріплення. Монтаж проводиться при підвищеній температурі в приміщенні, і після закріплення плівки на багеті стелю пропрасовується повітряним струменем з теплової гармати, для того щоб відбулася усадка і натяг плівки на стелі.

При самостійному монтажі частіше використовується клиноподібна система кріплення або кріплення за допомогою штапика. При подібному вигляді монтажу необхідно купити плівку для натяжних стель необхідно більшого розміру, ніж власне площа стелі. Полотно при цьому має бути безшовним, надлишки матеріалу відрізають за допомогою спеціального ножа після монтажу. Всі витрати при цьому можна звести лише до придбання плівки профілю, кріплень і взяти теплову гармату в прокаті. При монтажі необхідно два підсобника, двоє людей зміцнюють полотно в багеті, а один направляє тепле повітря на необхідну ділянку плівки.

На закінчення треба доповнити, що при монтажі приміщення повинно бути доведено до чистової обробки плівку необхідно оберігати від гострих і колючих предметів, і попаданні бруду. А в місця виходу світильників і труб додатково приклеюється зміцнюють вставки.

Похожие страницы