Африканський стиль

27 марта 2017

Африканський стиль в інтер'єрі в себе різноманіття елементів з різних африканських етносів. Це пояснюється тим, що у кожної країни Африки свої традиції і культура, а їх там понад 50 відсотків Він, звичайно, не відображає убогість і бідність, яка властива континенту. Він включає в себе поєднання сучасних технологій, нових меблів і безліч предметів, що передають культурні особливості африканців. Дуже важливо те, що до оформлення дизайну потрібно підходити раціонально і обдумано. Вам може захотітися наповнити інтер'єр усіма можливими африканськими атрибутами, і ви ризикуєте перетворити квартиру в музей. Але щоб наблизитися до потрібного результату, необхідно пам'ятати, що основні риси африканського стилю - це мінімалізм і збалансованість.

Профессиональная покраска керамической плитки по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Елементи африканського стилю

В даний час африканським стилем в інтер'єрі називають облаштування в стилі Марокко і Єгипту. А це передбачає наявність натуральних матеріалів, яскравих забарвлень меблів і тканин, прості форми, і постійне нагадування про тварин. Колірна гамма повинна повністю передавати клімат і атмосферу Африки: їх палюче сонце, темні ночі і яскраве полум'я багать. Тому основою композиції стали всі відтінки жовтого і коричневого, червоний, чорний і теракотовий кольору. Їх поєднання може бути як контрастним, так і плавно перетікає. Однак, пам'ятайте, що вони повинні бути максимально наближені до природних. Можна внести в обстановку деталі синього кольору, що допоможе розбавити настирливу яскравість і теплоту.
Так виглядає кімната в африканському стилі

Кімната з елементами савани

Особливу увагу слід приділити обробці стін, покриття для підлоги і стелі. Для стін підійде безліч варіантів:

По-перше, це шпалери. Доречними будуть шпалери із зображенням тварин або інших африканських орнаментів, а також шпалери, що імітують забарвлення шкури тварин;
Те ж саме можна зробити і за допомогою фарби. Відома техніка кракле допоможе пофарбувати стіни в колір потрісканої землі, якої відрізняється територія Африки;
Третій варіант - це обробка стін за допомогою тканин. Необхідно підібрати текстиль з типовими африканськими узорами, який буде чудово поєднуватися з кольором стін.

Похожие страницы