Час ремонту в квартирі


Свого часу для кожної квартири або будинку з'являється потреба в ремонті. Відбувається це внаслідок різних чинників, в тому числі і природного зносу деяких атрибутів, таких як вікна, опалення, сантехніка і т.д.

З огляду на складність і багатоетапність процесу ремонту, необхідна певна підготовка як у фізичному і матеріальному плані, так і психологічна. Ґрунтовний ремонт до того ж було б непогано планувати завчасно. Причому зручніше було б проводити ремонтні роботи в літній або весняний період часу. Тепло сприяє прискоренню деяких процесів (висихання фарб і лаків і т.п.), що дозволяє завершити ремонт швидше, ніж в зимовий час.

Вартість робіт по ремонту квартир визначається на попередньому етапі планування одночасно з визначенням зразкової тривалості самого процесу.

Відповідно до прийнятих норм загальна тривалість проведення ремонтних робіт складається з тимчасових періодів, що витрачаються на проведення деяких видів робіт, які неможливо проводити одночасно.

При визначенні тривалості процесу ремонту за основу взяті такі види робіт:

фарбування поверхонь олійними та водоемульсійними складами з їх попередньою підготовкою;
наклеювання шпалер і плівкових матеріалів з попередньою підготовкою стін;
підготовка до фарбування і фарбування олійними складами поверхонь різних елементів інженерного обладнання та столярних виробів.

При такому розкладі в середньому ремонт однокімнатної квартири займе приблизно 10 днів, двокімнатної - 14 днів, трикімнатної - 17 днів, чотирикімнатної і біліше - від 20 днів.

 

В наши дни всем желающим рекомендуется приобретение качественных ограждений из нержавеющей стали в самой надёжной и профессиональной компании «Акрис Групп».

 
У разі більш ґрунтовного або капітального ремонту тривалість процесу збільшиться в залежності від складності передбачуваних робіт. Потрібно бути готовим до того, що такий ремонт може зайняти часу від двох місяців до півроку, а то й більше.

Зрозуміло, що завжди хочеться віддати цьому якомога менше часу. Тому слід прийняти до уваги деякі важливі моменти, від яких залежить тривалість ремонту. А саме:

організацію будівельних процесів;
своєчасну поставку необхідних матеріалів;
швидке прийняття рішень;
професіоналізм фахівців;
грамотно сплановане фінансування всього ремонтного процесу.

Коли все оздоблювальні та монтажні роботи закінчені: наклеєні шпалери, встановлені освітлювальні прилади і сантехніка, плінтуси та двері - з квартири виноситься все будівельне сміття і миється. Ремонт квартири завершено, і ви можете заїжджати в свій оновлений і затишний будинок!

Похожие страницы