Ремонт стель в квартирі

У вартість капітального ремонту квартири або інших приміщень входять також витрати, розраховані на ремонт стель приміщення. Сам процес ремонту стель в квартирі можна розділити на дві частини: вирівнювання стелі і декоративне оздоблення. Якісно виконаний ремонт стель в приміщенні залежить в основному від попередніх підготовчих робіт з вирівнювання підстави стелі.

Вирівнювання стелі можна здійснювати штукатуркою або за допомогою підвісних стель. Створення підвісної стелі набагато спрощує процес ремонту. Крім того, за допомогою підвісних стель, значно підвищуються можливості прикраси стелі.

У нашій країні часто застосовується обробка стелі з використанням гіпсокартону, незважаючи на те, що для таких робіт необхідна додаткова обробка. Принцип, за яким створюються стелі з гіпсокартону, досить простий. Спочатку майстри встановлюють каркас, після прикріплюють гіпсокартон. В якості додаткових оздоблювальних робіт, в основному застосовуються фарби, рідше - обклеювання шпалер на стелю. Ремонтуючи стелі, професійні дизайнери майже завжди віддають перевагу фарбі тому, що фарбування стелі дуже часто використовується в поєднанні з шпалерами. Це дає стелі незвично красивий дизайн.

 

Сегодня предприятие ПО "ТехПромСистемы" сформировалось из группы предприятий по производству оборудования для переработки сыпучей продукции и на своём официальном сайте http://tpspo.com.ua/ предлагает заказать свои услуги по проектированию и монтажу металлоконструкций, технологического оборудования, производственных линий и т. д.

 
Крім обробки стелі за допомогою гіпсокартону, існують ще кілька способів його прикраси, які не вимагають додаткових оздоблювальних робіт. Рейкові стелі - це різновид стель, яка не вимагає оздоблювальних робіт. Стеля є набором панелей, які кріпляться на спеціальному направляючої. Панелі виготовлені з алюмінію, при виготовленні якого застосовуються багатошарові декоративні покриття.

Ремонт стелі з використанням пластикових панелей схожий на ремонт з використанням рейкових стель. Різниця полягає в якості декоративних елементів, а також для них не потрібні направляючі. Пластикові плитки дуже просто встановити, вони довговічні, не піддаються ні корозії, ні іржі, а також легко чистяться.

Підвісна стеля, в свою чергу, складається з самої конструкції підвіски і декоративного оздоблення. Підвісні стелі включають в себе: конструкцію підвіски, для створення розриву між стелею і основою стелі. Це дуже зручно для приховування проводки і інших технічних комунікацій, а також спрощує доступ до них.

Похожие страницы