Ремонт в 1 Комн Квартирі

капітальний ремонт Квартир з Волгоград

Всіх власників квартир хвилює питання вартості ремонту свого житла.Дуже часто по телефону задають питання: «Скільки коштуватиме ремонт квартири?»

 

Відповідаємо: "Точну вартість ремонту квартири в Волгограді можна дізнатися тільки після огляду квартири і складання кошторису нашими фахівцями.Послуга здійснюється безкоштовно.

 

Ви можете самі порахувати приблизну вартість оздоблювальних робіт, виходячи з Ваших вимог, за допомогою наведених нижче прикладів.

 

Наведені приклади вартості ремонту 2-х, 3-х кімнатної квартири в стандартному панельному будинку-новобудові «під ключ» з висотою стель 2, 60 м.

 

Приблизний термін виконання опоряджувальних робіт при стандартному ремонті квартир становить:

 

1-кімн.квартира - від1 місяця;  
2-кімн. квартира - від 1, 5 місяців;  
3-кімн. квартира - від 2 місяців.

 

Косметичний ремонт квартир - простий ремонт квартири, який не передбачає перепланування квартири, заміну вікон та дверей, вирівнювання стель і стін, повну заміну електрики і сантехніки, заміну опалення.Головна мета косметичного ремонту полягає в тому, щоб повернути первісний стан квартири, не замінюючи видів обробки.

 

Складність і трудомісткість робіт, залежать від конструкції будинку, первісної якості виконання будівельних і оздоблювальних робіт.

 

Терміни виконання ремонту безпосередньо залежать від площі квартири, особливостей застосовуваного технологічного процесу, обраних матеріалів.Терміни можуть варіюватися від декількох тижнів до декількох місяців.

Возможно, вам понравится
Відеоопісаніе 1 кімн квартири
Відеоопісаніе 1 кімн квартири
Продається 1 комн.квартира в
Продається 1 комн.квартира в

Цвіллінга вул, д. 36 - domchel.ru
.. Тепла, затишна квартира з дуже зручним плануванням.Стан квартири звичайне, поміняні євровікна та комунікації. У кожній кімнаті кондиціонер. Вікна на дві сторони - Схід-Захід.Під'їзд після ремонту, на кожному майданчику дві квартири з відмінними сусідами, ліфт.

Похожие страницы