Євроремонт на кухні

Що включає в себе євроремонт на кухні

Евроремонт на кухнеМи не будемо говорити про різні новинки побутової техніки, що допомагають господаркам готувати їжу.Це не відноситься до ремонту. Ремонт на кухні увазі певний ряд заходів, що дозволяє відновити функціональні особливості приміщення.Євроремонт кухні - це ремонт, який відповідає європейським побутовим стандартам і санітарним нормам.

 

вимоги Сантехніка

 

Наявність потік холодної і гарячої води в sovokupnosti з kanalizaciej навіть при Радянський час не було CEM для Semi-фон Неймана як виходити.Ця вимога залишається дійсним і для європейських стандартів.Змінилася лише естетична сторона питання. Це приховані сантехнічні комунікації, шикарні мийки з поличками і крани з кульовими картриджами.

 

Точечные светильники на потолке Вимоги до висвітлення та електромережі

 

Освітлення на кухні за європейськими стандартами має бути порядку 300 люксів на робочому столі, тобто таке освітлення, при якому можна вільно читати невеликий друкований текст.Рівень освітленості може мінятися залежно від потреб за допомогою світильників, заживлених в окремій ланцюга.Особлива увага повинна бути приділена висвітленню робочої стінки. Це освітлення може бути вмонтовано як в саму стінку, так і подаватися автономно.

 

Кухонне приміщення має бути повною мірою оснащено джерелами електроенергії.Для цього потрібно, як мінімум, 2-3 розетки на робочій стінці і стільки ж у самому приміщенні. Кухня с евроремонтомРізні перенесення і по кілька трійників у однієї розетки - це вже не євроремонт.

 

Стіни

 

може, зокрема Каже Лис на rabočej Стеньки.Там повинна бути керамічна плитка, яка легко витирається і має антистатичні властивості.Всі інші стіни в кухонному приміщенні можуть бути оброблені відповідно до смаків і фінансовими можливостями господарів.

 

Шпаклівка, шпалери, ПВХ і МДФ панелі, гіпсокартонні листи та керамічна плитка - всі ці матеріали дозволять вам зробити Ремонт кухні. Ви можете kombinirovat їх, і ви можете otdat Кака НІКОЛИ цих матеріалів повному пріоритетом.

 

Pol

 

Секс на кухні Євростандарт потрібно наявність Таким чином, для его може легко MYT було, а йому не потрібно JavaScript skolzkim.Враховуючи перша вимога, ковролін вам ніяк не підійде. Якщо ви вирішили настелити ламіновані підлоги, то краще використовувати комерційні або напівкомерційні колекції ламінату, що мають більш товсте захисне покриття і не так бояться вологи.

Возможно, вам понравится
Ремонт кухні в однакомнатную
Ремонт кухні в однакомнатную
дизайн кухні, ідеї для дизайну
дизайн кухні, ідеї для дизайну

Комфорт із загрозою обвалення - Справжнє Білорусія
Kstat, мене дуже prišlos ustranât наслідки Переробка, provedennoj predyduŝim квартири власника, в результаті kotoroje ventilâcionnyj Короб кухня була ніша пристосована для холодильника.

Оголошення від 22.07.2014 р. - Mangazia
цегляний будинок на два входи, в ст. Полтава (4 кімн., 100 кв.м), після ремонту, з меблями. Центр - близько. Терміново! Є все для гідної проживання: Вижив.літн. кухня (цегла), кап. гараж, критий двір, плитка, альтанки, сауна (липа + сосна), молодий.США, vinogradnik, Teplica, cvetniki.

Похожие страницы