Євроремонт Гостиній Фото

Дизайн вітальні-спальні

Всі фотогалереї Дизайн гостиной-спальни

 

Школа ремонту

 

На жаль, не далеко Планування Будь Квартири дозволяє otvesti každoj функціональних зон окрему кімнату.Спритним господарям доводиться об'єднувати з вітальнею кухню, кабінет, дитячу та т.д. Але найпоширенішим, і єдино можливим для однокімнатних або малогабаритних квартир варіантом є поєднання вітальні та спальні.

Зонування спальні і вітальні за допомогою штор - фото 1  

Раніше мало хто звертав увагу на дизайн інтер'єру суміщеної спальні-вітальні, тому всі багатофункціональні кімнати будувалися за одним принципом: у кімнаті ставилися розкладний диван, крісла і стінка.Вдень вона виглядала як повноцінна вітальня, а на ніч диван розкладався, перетворюючи кімнату в спальню. Зонирование спальни и гостиной при помощи шторАле такий спосіб організації особистого простору не тільки нададуть постійною необхідністю складати та розкладати спальне місце, але і не дозволяє створити зону комфортного відпочинку і усамітнення.Виникає питання: як правильно, ергономічно і красиво організувати простір і виконати дизайн вітальні-спальні?

 

Ділимо кімнату на функціональні зони

Зонування за використанням стелажа - фото 2  

Вітальня-спальня припускає розподіл на дві зони: особисту і загальну, яка поєднує в собі функції вітальні і кабінету.Інтимну зону переважно розміщувати так, щоб вона не була прохідною - далі від входу в кімнату, біля вікна.Це дозволить створити відчуття психологічного комфорту, захистити свій відпочинок від втручання сторонніх і заодно полегшити провітрювання міні-спальні.

Поєднана вітальня-спальня - фото 3  

Зонирование с использованием стеллажаНайпростіший спосіб зонування кімнати - за допомогою перегородки або полуперегородкі з напівпрозорого пластика, перегородка з гіпсокартону, склоблоків або тканини.Ці матеріали відмінно вписуються в дизайн вітальні-спальні і не перевантажують і без того не дуже великий простір.Для більшої легкості та мобільності можна замовити пересувну перегородку-купе з двох панелей, яка дозволить змінювати ширину перегородки і навіть повністю відгородити імпровізовану спальню від зони для гостей.

Зонування функціональних зон за допомогою скляної перегородки - фото 4  

Для зонування кімнати можна також використовувати вузькі стелажі або шафи.Плюс цього способу в зручному розміщенні необхідних речей. Однак, якщо шафа занадто глибокий, існує ризик візуально перевантажити простір.І, навпаки, щоб максимально заощадити місце, можна використовувати як перегородки тканинну, бамбукову штору або фіранку з намистин.Візуальним способом зонування, які потребують проведення грунтовного ремонту, є споруда подіуму, що розмежовує зону сну і зону для прийому гостей по висоті.

Похожие страницы