Євроремонт в Будинку

ЄВРОРЕМОНТ На самому початку проясню деякі моменти. Сьогодні євроремонтом ...

ЄВРОРЕМОНТ  
На самому початку проясню деякі моменти. Сьогодні євроремонтом називають будь-який більш-менш пристойний інтер'єр з дворівневим стелею.Насправді це не так - євроремонту не існує. Є тільки євростандарт, який являє собою величезний документ, що міститься на багатьох аркушах.У цій статті я іспльзуется термін «євроремонт», щоб не різало слух - більшості з нас ближче саме це слово.
Звід правил євроремонту - не тільки рекомендації з підбору матеріалів, як може здатися спочатку.Основний упор зроблений на людей, які будуть жити в цьому інтер'єрі.
Господині  
на замітку  
Євроремонт завжди починається з дизайну та проектування.
У цьому його основна відмінність від інших ремонтів.  
Я б коротко сформулював так - євростандарт увазі в першу чергу якість життя і тільки потім якість матеріалів і робіт.Саме тому євроремонт так дорого коштує, а зовсім не із за наворочених матеріалів.Вся справа в глибині опрацювання та старанності виконання.  
Основний упор робиться саме на проектуванні.Надійні схеми електрики та водопостачання, продумані системи вентиляції та кондиціонування будуть пізніше. Відремонтовані delaets Nadolgo, poetomu Тут без зразка не obojtis.
Розставляємо муляжі диванів, стільців і навіть вішаємо плакат у вигляді телевізора - йому висіти на цьому місці років 10.А значить, кличемо замовника, садимо на стілець і дивимося, чи зручно йому? А ви думали, хороший дизайн - це тільки красиві картинки? Нічого подібного.
Зрозуміло, під час планування ведуться чорнові роботи - інакше ремонт розтягнеться надовго.Після того, як всі нюанси погоджені, прокладаємо комунікації і формуємо геометрію приміщень.
Ось зараз, думаю, поступово стає зрозуміло, що-ж таке справжній євроремонт.Так, в першу чергу це чітке дотримання стандартів. Наприклад, телевізійний кабель повинен бути віддалений від силового, інакше при включенні пральної машинки будуть перешкоди в телевізорі, наприклад.Про безпеку теж не забуваємо - проводку не тільки захищаємо від замикання, але і влаштовуємо деформаційні петлі, щоб зсув плит не розірвало з'єднання і розпаювання.
У нових будинках з високими стелями зміщення плит можуть досягати 11 сантиметрів.Уявіть, якщо такий прекрасний камін доведеться зламати тільки із за неправильно подведенного газу або що замкнула електропроводки.Під всією цією красою ховається ретельне закручування кожного шурупчики і десятиразова перевірка якості кожного стику і з'єднувача.
З рівнем проектування та виконання комунікацій ми визначилися.Тепер прийшов час згадати про три класи євроремонту. Тема дуже важлива - різниця в ціні між класами в два-три рази і потрібно знати, чим вони відрізняються.Почнемо з найпростішого - класу «С».
Похожие страницы