Євроремонт Стіни Будинки

Будинок старовинної споруди з самими товстими і могутніми стінами, двором дивовижної

Квартира posutočno "Вікторія"  
-  
1-К кВ. / М. Парк Перемоги / 3000 руб / добу  
-  
Будинок з духом Win вигнанні наполеонівських і Славою російського народу.Хочете жити в такий? Тоді «Вікторія» - для Вас!  
3Д тур квартири -  
Будинок старовинної споруди з самими товстими і могутніми стінами, двором дивовижної краси.Всі елегантно і стильно. Тільки одна квартира на поверсі - повна конфіденційність, а всередині - просто і затишно.Для повсякденних турбот є необхідна техніка та приладдя, величезне ліжко.Високі стелі, великі вікна, тепло взимку і прохолодно влітку. Словом, не квартира, а чарівне місце.
МІСЦЕ РОЗТАШУВАННЯ:  
(Вулиця 1812 10)  
Район також більш ніж гідний. Близькість до центру, але тиша у дворі. Дійти до метро можна пішки за 5 хвилин, доїхати до Червоної площі - за 10.Легендарний Арбат теж поруч. Для ділових людей Експоцентр і Москва-Сіті.Увечері можна прогулятися до набережної Москва-ріки або пройтися по парку Перемоги, віддати данину полеглим воїнам на Поклонній горі і заглянути в музей-панораму «Бородінська битва», сфотографуватися з пам'ятником Кутузова.Все це доповнюється великою кількістю зелені і краси навколо. Про ресторани, кафе і нічні клуби говорити взагалі не доводиться - вони всюди і у великій різноманітності.
І нехай тут немає євроремонту і зайвих пишноти, квартира скромна, зате приємна.До того ж, ціна цілком демократична за таке місце - ви будете жити в центрі столиці, а серце Москви стане битися в такт з вашим.
-  
З ПИТАНЬ ОРЕНДИ:  
- Тел. 8 (4, 8 (9 Артем  
- Skype - milan_msc  
- Приватне повідомлення  
Більше варіантів у нашій групі -  
-  
Зняти, квартира, москва, метро, ​​власник, без посередників, подобово, добу, здається, здам.
# Подобово # оренда # milan24  
◄ www.thePO.ST
Тексти подяки за побажання на день народження українською

Купуємо будинок: Що потрібно знати при виборі котеджу - Інфобуд
"Історія будинку покаже зростання цін принаймні два роки, і CEN зростання suŝestvennogo багато здать років через 5-10», - Володимир uverâet Timočko, керуючий директор інвестфонду DUPD, який спеціалізується на прихильності до власності...

Переїзд за місто: що потрібно знати при виборі котеджу - Гроші
Дійсно просторе житло можуть дозволити собі поки небагато.Можливо, є сенс знову придивитися до заміського будинку як альтернативі великогабаритної квартири? «Деньги» дізналися, за скільки зараз поступаються котеджі і як не переплачувати за їх зміст.

Похожие страницы