Євроремонт Кімнати Фото

Євроремонт дитячої кімнати за всіма правилами

Якщо ви задумали масштабний євроремонт квартири, то, звичайно ж, не обійдете увагою дитячу.Перш ніж здійснити задумане, давайте поговоримо, що являє собою це приміщення.Ця кімната, без перебільшень, сама незвичайна в усьому домі.

 

По-перше, її інтер'єр надзвичайно динамічний: він безперервно еволюціонує у міру дорослішання дітей.По-друге, дитяча замінює дитині цілу квартиру, поєднуючи функції спальні, ігрової, вітальні, тренажерного залу і кабінету.По-третє, дитина сама постійно вносить корективи в дизайн своєї кімнати, підлаштовуючи її під часто мінливі інтереси.Не дивно, що батькам важко зупинитися на якомусь одному варіанті євроремонту дитячої.

 

В першу чергу зверніть увагу на безпеку і комфорт дітей.Їх кімната повинна бути добре освітленою. Крім верхнього освітлення у функціональних зонах потрібно встановити додаткове.Уникайте скла, кришталю та текстилю в декорі світильників. Також в ідеалі євроремонт дитячої кімнати передбачає обладнання «теплої підлоги».Якщо такої можливості немає, віддайте перевагу м'якому, практичному покриттю, яке зможете легко чистити.Слід розташувати всі вимикачі на зручній для дитини висоті, а розетки з заглушками - у важкодоступних місцях.Всі оздоблювальні матеріали вибирайте, в першу чергу, виходячи з їх безпеки для здоров'я дітей.

Сусідські війни - як не програти і чого побоюватися - Intex-прес
Вони включають музику на повну гучність і затівають ремонт в неділю вранці.А на всі прохання і погрози відповідають: «До одинадцяти маю право!» Хоча бувають ситуації, коли...

Похожие страницы