Які нюанси потрібно враховувати при виборі прямого дивана?

6 октября 2017

Може прямий диван бути розмірами 340х180Прямие дивани вдало вписуються як в вітальні, так і в дитячі кімнати. Ці предмети меблів добре виглядають в інтер'єрі, витриманому в різних стилях. Асортимент цих меблів сьогодні дуже широкий.

Перше, що слід враховувати при покупці прямих диванів - це габарити меблів. Таку м'які меблі зазвичай вибирають люди, які чітко знають місце установки дивана.
Вы можете купить задние амортизаторы ланос по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Щоб визначити розміри дивана, необхідно скористатися спеціальною програмою, в якій можна намалювати план приміщення і встановити дивани різних розмірів в різних місцях. Так ви підберете максимально можливу довжину і ширину, при яких меблі буде вдало виглядати в інтер'єрі.

Якщо вам складно освоїти такі програми, можете вдатися до дідівського методу. На аркуші паперу в клітинку в певному масштабі намалюйте кімнату, позначивши місця розміщення меблів. Після цього спробуйте визначити найбільш підходящі габарити м'яких меблів в клітинах і переведіть це в реальні розміри.

При виборі розкладного варіанту слід пам'ятати, що перед диваном має бути трохи зайвого вільного місця. Прямі дивани можуть бути різних форм. Якщо ви хочете встановити меблі в маленькій кімнаті, краще виберіть варіант без підлокітників. Диван подібної форми не перевантажить простір. Також ви можете підібрати прямий диван з одним підлокітником, але в цьому випадку його слід встановити в кут таким чином, щоб підлокітник приєднався до стіни. Велика розмаїтість форм і кольорів ви можете відшукати в спеціалізованому магазині.

Для приміщень маленьких розмірів рекомендується робити вибір на користь невеликих моделей. Якщо прямий диван займає половину вільного місця в кімнаті, він підкреслить маленьку площу вашого будинку.

Для великих кімнат добре підходять прямі дивани в класичному виконанні. Розкішні і вишукані форми в подібних приміщеннях припадають дуже до речі.

Дуже вдало вписуються прямі дивани з оббивкою з малюнками і візерунками. Інтер'єр стає більш оригінальним, коли візерунок на прямому дивані присутній і на інших елементах кімнати.

Похожие страницы