Обслуговування спліт-систем та кондиціонерів

23 июля 2018

За статистикою кондиціонери перестають працювати в 45% випадків через неправильне монтажу, в 25% - через те, що їх невчасно обслуговували. На заводський брак припадає лише 2% поломок. Не допускайте цих помилок! Тепер установка і обслуговування кондиціонерів для Вас стали набагато простіше. Просто наберіть наш номер і поясніть, що саме Вам потрібно: встановити спліт-систему, обслужити її або відремонтувати. Диспетчер передасть заявку майстру, він зв'яжеться з Вами за 30 хвилин, щоб уточнити марку кондиціонера і час, коли йому підійти. Ми встановимо Вашу спліт-систему на наступний день після дзвінка, почистимо і заправимо фреоном вже в день заявки.

Профессиональная установка Кондиционеров в Киеве по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Ви зможете вибрати один з двох варіантів монтажу Вашого кондиціонера: з штроблення стін або без. У першому випадку майстра вішають тільки зовнішній блок, а всі трубки і дроти ховають в штроби. (Зазвичай такий варіант вибирають, коли в квартирі роблять ремонт). Після того як стіни обштукатурять, вішають внутрішній блок і запускають систему. Така установка проходить в два етапи, триває довше, але зате в приміщенні не буде видно труб і проводів.

У другому варіанті трубки, якими з'єднують внутрішній і зовнішній блоки, прокладають поверх стін і ховають в пластиковий короб. Кондиціонер при цьому вішають якомога ближче до вікна, щоб короб не так кидався в очі. (Наприклад, його можна закрити шторами). Це найшвидший спосіб монтажу.

Обслуговування спліт-систем

Якщо Ви помітили, що кондиціонер все слабше охолоджує повітря, відчули, що від нього йде неприємний запах, помітили, що на зовнішньому блоці утворюється полій, - саме час викликати майстра. Він приїде в зручний для Вас час, визначить, чому пристрій працює не на повну потужність, і приведе його в норму:

очистить

фільтри і радіатори у внутрішнього і зовнішнього блоків від бруду;

усуне

витік фреону і дозаправить систему;

почистить

дренажну систему від пилу;

продезинфікує

кондиціонер, щоб загинули мікроби і бактерій.

Особливо важливо стежити за рівнем холодоагенту в спліт-системи. Якщо кондиціонер вчасно не заправити фреоном, то згорить компресор і тоді не уникнути дорогого ремонту. Після того, як майстер закінчить, обов'язково перевірить, як кондиціонер працює в різних режимах.

А якщо кондиціонер вже зламався?

Відремонтувати спліт-систему з нами набагато простіше. Пристрій не обов'язково знімати і везти в майстерню. Наші майстри самі приїдуть до Вас додому або в офіс, знайдуть поломку і усунуть її за 2 години. Ми ремонтуємо побутові та промислові кондиціонери будь-яких марок. Не варто викликати приватника по оголошенню.

Сучасні кондиціонери - складні електронні системи з масою датчиків. Знайти поломку без складної і дорогої апаратури просто неможливо. Тому будьте готові до того, що з Вас візьмуть гроші, але несправність нікуди не дінеться. Суму, витрачену на ремонт, Вам не повернуть і все одно доведеться звертатися в сервіс.

Похожие страницы