Послідовність ремонтних робіт

12 ноября 2018

Плануючи проведення ремонту в будинку, варто подумати не тільки про придбання якісних матеріалів і технології їх застосування, а й правильно визначити черговість проведення робіт. Адже від неї безпосередньо залежать і час тривалості ремонту, і термін служби матеріалів, і в підсумку якість результату.

 Ремонт MacBook Киев поможет Вашему гаджету ожить в ближайшие пару часов, стоимость услуг Вас приятно удивит.

Демонтажні роботи слід проводить в першу чергу. Так, якщо ваша квартира давно чекала ремонту, то буде потрібно снів всіх зайвих перегородок і стін, а ще зняти оздоблювальні покриття зі стелі і стін. Демонтаж - один з найбільш трудомістких видів робіт, який вам належить. Варто звернути увагу, що частина покриттів можна залишити на місці. Якщо, наприклад, є старий дубовий паркет в відмінному стані, то його не варто демонтувати. Далі слід підготовка ніш, в яких розмістяться такі побутові прилади, як холодильник, телевізор, пральна машина і інші. А потім можна провести монтаж вікон.

Все це потрібно обов'язково зробити до того, як ви почнете наносити оздоблювальні матеріали. Інакше пил і бруд, що утворюються в процесі таких робіт, можуть зіпсувати знову наносяться оздоблювальні матеріали. Ще варто пам'ятати, що для висихання нанесених на стіни шарів штукатурки і фарби потрібні певні показники температури і рівень вологості, що зробити без повноцінних вікон може виявитися досить складно. Коли встановлені вікна, покривають оргалитом підвіконня і поліетиленом склопакети. Це потрібно для того, щоб не пошкодити їх під час подальшого ремонту. У список заходів, які потрібно не забути виконати після ремонту, варто внести відклеювання з вікон плівки.

Наступним етапом ремонту буде монтаж мереж інженерних комунікацій. До них відносять: електричну проводку, вимикачі, розетки; водопровід, каналізацію, опалення; джерело безперебійного живлення; телефон; охоронні та інші мережі, якщо їх наявність передбачена проектом. Фінішна обробка - останній етап ремонту приміщень. На цьому етапі слід проводити настил підлогових покриттів, установку міжкімнатних дверей, оздоблення стін, стелі.

Добре продумана черговість робіт при проведенні ремонту дозволяє істотно скоротити термін їх виробництва, зробити це максимально якісно, а також заощадити фінансові кошти, які стануть в нагоді на подальше забезпечення комфорту вашого будинку.

Якщо ж ви сумніваєтеся у власних силах і можливостях і засоби дозволяють, краще всього звернутися до професіоналів. Допоможе зробити якісний ремонт квартири компанія АСК Trian. Їх фахівці зможуть виконати його в найкоротші терміни по вашому проекту або розробити свій.

Похожие страницы