Скільки Варто Ремонт в Дитячій

Скільки коштує недорогий капітальний ремонт квартири

Звернувшись до нас з приводу ремонту, Ви отримаєте у наших менеджерів вичерпну інформацію щодо того, скільки коштує капітальний ремонт квартири, яка вартість на виконувані нами роботи.Наша компанія, володіючи технологічними можливостями, пропонує Вам провести його недорого і поетапно.

 

З чого складається кінцева вартість ремонту квартири

 

Кожен етап ремонту квартири, є важливим складовим ланкою в загальній ланцюга.Намагаючись не порушувати технологію будівництва і дотримуючись будівельні норми, ми пропонуємо Вам перелік робіт, з яких він буде складатися.Дивлячись на проект і прозоро складену кошторис ви зрозумієте, скільки це коштує.

 

Починати ремонт квартир, слід з розробки ескізного проекту, який професійно і з урахуванням Ваших побажань, виконають фахівці нашої компанії.

 

недорогой капитальный ремонт квартиры Демонтаж

 

Будь капітальний ремонт починається з демонтажу непотрібних конструкцій, неякісних покриттів і виправленні дефектів будівництва.Це може бути демонтаж стяжки, прибирання облицювальної плитки, демонтаж вікон і дверей, а так само демонтаж сантехніки.Наші фахівці, підготують Вашу квартиру до подальшого ремонту, прибравши все зайве і непотрібне.

 

Стяжка підлог

 

Далі, слідують трудомісткі роботи по установці нової стяжки підлоги, вирівнювання стель і монтаж міжкімнатних перегородок.Всі ці роботи, і складають те, що називається капітальний ремонт, Такі роботи, тому і є важливим ціновим і тимчасовим чинником у виконанні ремонту.

 

У вартість капітального ремонту квартири під ключ, включаються роботи з налагодження і прокладання нових інженерних мереж, такі як електрика та сантехнічні роботи.Декоративні роботи, роботи з влаштування інтер'єру, включають в себе окремі косметичні оздоблювальні роботи, пов'язані з установкою світлового обладнання, і подальшої технічної оснащеності Вашої квартири.

Похожие страницы