Скільки Варто Євроремонт Ванної

Скільки коштує відремонтувати ванну кімнату

Сколько стоит ремонт ванной комнаты Категорії:

 

Ремонт ванної завжди treboval багато ресурсів і срібла.У цьому невеликому специфічному приміщенні зосереджено безліч інженерних комунікацій: тут гаряча і холодна вода, система каналізації, електропроводка, труби і радіатори опалювальної системи.Все це вимагає грамотного монтажу та застосування якісних матеріалів: у приміщенні ванної завжди підвищена вологість.З чого починати ремонт і у що обійдеться вся ця затія? Це питання задає собі кожен, хто вирішив оновити обробку і сантехніку ванної у своїй квартирі.Спробуємо розібратися в такій ситуації і розібратися, на чому можна заощадити і скільки коштує ремонт ванної кімнати.(Ремонт люкс Номери Своїми руками).

 

З чого починається ремонт у ванній

 

Перш за все, необхідно позбутися від старої обробки і сантехніки.Не варто економити, залишаючи стару ванну в надії її відреставрувати: нове покриття прослужить максимум кілька років. Избавляемся от старой отделки и сантехники Необхідно перекрити воду і демонтувати стару раковину, ванну і унітаз.Якщо вони ще в справному стані - не варто їх викидати: стара сантехніка може стати в нагоді на дачі.Стару плитку потрібно збити: для цього буде потрібно перфоратор з насадкою у вигляді зубила, а якщо його немає - підійде старий сокиру або зубило з молотком.

 

Стіни обов'язково слід очистити від фарби.

 

Тепер потрібно демонтувати старі водопровідні труби, систему каналізації та опалення, а потім прокласти нові труби. Облицовка стен керамической плиткой Це можна виконати самостійно, але лише частково: якщо буде потрібно заміна стояка - необхідно буде попереднє узгодження з сусідами.Потрібно буде відключати подачу води по стояку і мати доступ у квартири сусідів зверху і знизу (для виконання під'єднання).У такому випадку бажано найняти фахівців для монтажу нової розводки: це дозволить швидко виконати роботу і підключити воду і опалення.

 

Демонтаж старого кахлю і вивіз сміття можна зробити власними силами, але утилізація таких відходів повинна відбуватися за встановленими правилами. Це означає, що будівельне сміття потрібно везти на спеціально виділений для цього полігон.Щоб не мати подібних турбот, краще укласти договір зі спеціалізується на цьому фірмою і оплатити послуги.

 

Приступаємо до основної стадії ремонту

 

Перед тим, як приступати до подальших робіт, потрібно встановити нові двері і дверну коробку, якщо вони прийшли в непридатність або виглядають не презентабельно.При наявності певних навичок і необхідного інструменту це можна зробити без особливих зусиль.Якщо ж подібні роботи раніше виконувати не доводилося - потрібно звернутися за допомогою до професіонала.

Сусідські війни - як не програти і чого побоюватися - Intex-прес
Вони включають музику на повну гучність і затівають ремонт в неділю вранці.А на всі прохання і погрози відповідають: «До одинадцяти маю право!» Хоча бувають ситуації, коли...

Похожие страницы