​Організація простору в гаражі

21 ноября 2018

Для багатьох автолюбителів гараж - це не тільки місце зберігання і стоянки автомобіля, але і своєрідна майстерня, в якій чоловік може проводити майже весь свій вільний час.

А так як в таких випадках там починають складуватися і зберігатися різні речі типу садової техніки і обладнання, велосипедів, каністр та шин, різного ремонтного інструменту, електромотори для надувних човнів, то виникає необхідність раціональної організації гаражного простору.

Вы можете взять кредит с плохой кредитной историей украина на самых выгодных условиях на сегодняшний день.

Перш за все, почати потрібно з прибирання і розчищення самого гаража від старих і непотрібних речей. Не шкодуйте розлучатися з тим, що лежить у Вас не один рік - будьте впевнені, що якщо це Вам не знадобилося протягом півтора років, воно навряд чи ще коли-небудь стане в нагоді, простіше і легше все це викинути. Старим стелажів і полиць, якщо їх вже не можна відремонтувати і привести в належний вигляд, теж місце на міському звалищі. Отже, позбувшись від усього непотрібного, Ви з подивом зауважите, що Ваш гараж не такий вже і маленький, як Вам здавалося, і при правильній плануванні в ньому можна зробити досить симпатичну майстерню.

Для комфорту та максимальної функціональності доцільно виділити кілька зон:

Місце, де можна переодягтися. Тут можна обмежитися вузьким шафкою з двома відділеннями: для повсякденної і робочого одягу. Це буде «чистий» зона, в якій при можливості також рекомендується встановити рукомийник і ємність з чистою водою для пиття, а також засоби особистої гігієни.

Зона ремонту, що включає в себе оглядову яму і стелажі з інструментами, розташовані по обидва боки гаража. Саме ця зона повинна бути максимально комфортною і вільної, щоб можна було легко пересуватися з усіх боків автомобіля. А для того, щоб інструмент був у вільному доступі, його можна розмістити на відкритих стелажах або розвісити на гачках. Для болтів, гвинтиків і інших дрібних деталей можна використовувати баночки або органайзери, які дозволять швидко і без зусиль відшукати все необхідне. Не обійтися в цій зоні і без вогнегасника, так би мовити, «на всякий пожежний».

Зона зберігання. Її зазвичай розташовують уздовж далекої стінки гаража, навпроти воріт. Для того щоб заощадити простір і розмістити якомога більше речей, рекомендується робити підвісні полки, при чому розташовувати їх майже під самою стелею. Туди можна складати і складати ящики і коробки з інструментами і матеріалами, які використовуються не так часто, як інші. Тут же можна зберігати лижі, санки, туристичні приналежності і намети, а також зимову або літню гуму.

Зона відпочинку. Це зовсім не обов'язкова зона, але якщо дозволяє простір, чому б не поставити в куток невеликий диванчик, маленький столик і радіо, де можна перевести дух, трохи розслабитися і навіть подрімати.

Таким чином, якщо з толком і розстановкою підійти до організації гаражного простору, у Вас може вийти функціональне місце для зберігання і ремонту автомобіля, а також відмінне місце відпочинку від щоденної суєти і буркотливий дружини.

Похожие страницы