​Оздоблення прорізів дверей

19 ноября 2017

Оздоблення прорізів - трудомісткий і складний процес, який під силу тільки справжнім знавцям своєї справи. Ми зможемо виконати повний спектр внутрішніх оздоблювальних робіт цього типу.

Професійне знищення щурів і мишей Ви можете замовити тут за найвигіднішою вартістю на сьогоднішній день.

Потрібна обробка отворів дверей? Ми зробимо все швидко і якісно. Оздоблення прорізів вікон також нам по плечу. Будь-який вид внутрішніх опоряджувальних робіт буде здійснено на найвищому рівні. В результаті співпраці з нами інтер'єр в будинку або квартирі стане більш естетичним. При цьому герметичність і шумоізоляційні властивості будуть дуже високими. Ці параметри особливо важливі, якщо здійснюється обробка отворів вікон. Вартість наших послуг - доступна. Ми здатні задовольнити потреби найвимогливіших і прагнуть до економії замовників.

Що ми робимо?

Ми можемо облагородити і зробити більш красивими наступні види прорізів:

дверні;

віконні;

арочні.

Оздоблення прорізів міжкімнатних дверей може бути здійснена різними способами і з використанням різних будматеріалів. Головне - це майстерність і професіоналізм виконавця. А у наших майстрів цих якостей не позичати! Наприклад, обробка отворів вхідних дверей може бути здійснена за допомогою панелей МДФ. Укоси, виконані з цього матеріалу, відрізняються гігієнічністю, екологічністю і міцністю. При цьому вони прекрасно ізолюють шум і мають гарну теплоізоляцією.

Чудовою альтернативою штукатурці є гіпсокартон. Це естетичний і простий в монтажі будматеріал. Укоси з нього виглядають дуже акуратно і гармонійно. Оздоблення балконних прорізів з застосуванням гіпсокартону виглядає особливо красиво. Можна також використовувати сендвіч-панелі. Вони складаються з трьох шарів. Серед них: спінений ПВХ, полістирол, жорсткий ПВХ. Сендвіч-панелі володіють чудовою волого- і морозостійкістю.

Оздоблення отвору без дверей дуже часто виконується з декоративного каменю. Такі укоси виглядають дуже красиво. Наші майстри зможуть зробити цей вид внутрішніх робіт з дотриманням всіх технологічних норм. Кінцевий результат їх роботи буде радувати око і дарувати відчуття затишку і комфорту. Ціна цього варіанту оздоблювальних робіт прийнятна. Варто зазначити, що обробка сходових прорізів також може бути зроблена із застосуванням декоративного каменю.

Обробка віконних проемовОткоси також можна зробити за допомогою штукатурки. Це класичний спосіб обробки віконних прорізів всередині будівлі. Але для його якісного виконання потрібно мати гарні навички і великий досвід. Фахівці компанії Stroy-remont саме такі. Вони зможуть виконати обробку отворів, укоси і добори на найвищому рівні.

Оздоблення аркових прорізів, як правило, робиться за допомогою пластику, сайдингу або вологостійкого гіпсокартону. Використовуючи ці будматеріали, можна домогтися найкращого результату. Оздоблення прорізів і арок нашими майстрами буде зроблена за прийнятною ціною, естетично і якісно.

Похожие страницы