Оздоблення деревяних меблів

29 июля 2017

Коли ви ремонтуєте меблі, як тільки ви видалите стару фарбу і отшліфуете деревину, у вас є багато варіантів для обробки поверхні. Моє перевагу - фарба на масляній основі і масло-натирання. Відвідайте місцевий магазин фарб, щоб переглянути свої варіанти. Прочитайте пропоновану там літературу.

Мені подобаються фарба на масляній основі, тому що вона проникає в дерево і легко контролюються. Зазвичай я вибираю кілька кольорів і тестую їх до того, як зроблю весь проект. Після того, як ви перевірите невелику область, також перевірте чистоту поверхні над сухий фарбою. Фініш буде затемнювати колір плям. Minwax, Zar і Sherwin Williams - це бренди, які я використовував з успіхом.

Для чистоти, спробуйте витирати або натирати масляні покриття, такі як General Finishes, Zar або Minwax. Ці фарби застосовуються з ганчіркою і мають низький запах. Ви можете створити будь-який тип блиску або глибину обробки. При нанесенні більшої кількості виходить більш глибоке, глянсове покриття.

З захистом від витирання, мені подобається наносити кілька шарів з висиханням. Потім натріть за допомогою сталевої вати або синтетичної прокладки, щоб видалити всі дефекти поверхні. Нанесіть останній тонкий шар для ідеальної обробки.

Профессиональный сервисный центр apple отремонтирует любую поломку Вашего гаджета в считанные минуты и по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Використовуйте стріппінг-педи, а не сталеву шерсть

Для агресивного видалення твердих фарб або полірування між шаром прозорого опорядження викиньте свою сталеву шерсть і замість цього використовуйте синтетичні підкладки. Ця подушка розміром близько 4 х 11 мм і виготовлена з тканого синтетичного матеріалу, призначена для використання з хімічними Стрипер. Вона не розвалюється, як сталева вовна, і не буде колоти крізь ваші рукавички і чіплятися за деревна зерно. Ви можете знайти цей матеріал в більшості магазинів обладнання та красок.Он дуже схожий на чистячі прокладки Scotch-Brite, використовувані для чищення ваших каструль.

Видалення фарби з пори деревини

Дуб, горіх, ясен та інші ліси мають широкі пори, і з цього часу важко видалити стару фарбу. Спробуйте ці методи.

Перший спосіб полягає в тому, щоб розкласти шар хімічного стриппера, дозволити йому працювати на поверхні протягом декількох хвилин, потім скраб за допомогою щітки для нігтів, латунної дротяної щітки або прокладки для стриппера 3М.

Другий спосіб полягає в покритті області сумішшю шелаку і спирту 50-50. Дозвольте цього розчину висохнути. Коли ви знімаєте його (його легко видалити), дрібні частинки фарби, які пов'язані з шелаком, будуть виходити з пори.

Нарешті, якщо ви плануєте пофарбувати дуб, пам'ятайте, що фарбування може покривати деякі з цих дрібних частинок фарби. Вам потрібно поекспериментувати, щоб побачити, наскільки добре покривається фарба. Я використовую більш темну фарбу, щоб покрити фарбу, яку я не міг видалити.

Похожие страницы