Пірометр

15 марта 2017

ифрові електронні термометри встановлюються в приміщенні і можуть одночасно відображати на дисплеї вуличну і кімнатну температури, а також володіють багатьма корисними сервісними функціями, недоступними для інших видів термометрів. Вони можуть запам'ятовувати і відображати мінімальні і максимальні температури, відображати поточний час, відносну вологість повітря, сигналізувати про підвищення або зниження температури, мати вбудований будильник. Представляємо серію недорогих електронних термометрів для дому та офісу з вбудованим або виносним датчиком, що володіють усіма необхідними функціями.
Встановлюються в приміщенні поряд з вікном (або віддалено для моделей з радіомодулем) на стіну або можуть стояти на підставці (поставляється в комплекті з термометром) на рівній поверхні, вішаються на вікно.

Качественный инфракрасный термометр купить по самой низкой цене на сегодняшний день.

Пірометр - цифровий електронний безконтактний інфрачервоний термометр

- Немає можливості підійти до об'єкта, температуру якого необхідно виміряти?
Рішення є - це портативний ультракомпактний пірометрами DT-8220: безконтактний дистанційний інфрачервоний термометр.


Можливе застосування: кулінарія; ремонт і будівництво; авторемонт; вимір температури батарей опалення; вимір температури води в системах гарячого і холодного водопостачання; вимір температури повітря в системах кодіціонірованія і вентиляції, температури відхідних газів газових колонок; вимір температури комп'ютерної техніки, різних побутових пристроїв, електропроводки, теплих підлог; вимір температури вбудованих і відкритих світильників, прожекторів; при різних косметичних процедурах і т.д.

Похожие страницы