Скіналі

21 марта 2017

Слово "скіналі" прийшло до нас з Англії і означає "обшити". Дійсно, скіналі представляють собою декоративні панелі, якими обшивають різні поверхні в приміщенні, в тому числі і меблі. Найбільш часто скіналі використовують при створенні кухонного інтер'єру. Панелі виготовляються з ПВХ, МДФ, дерева та інших матеріалів, але одним з найефектніших і популярних є скло.Сучасні технології дозволяють прикрасити скло малюнками, матуванням або полімерними плівками. Можливостей декорування досить багато. Дуже затребуваною є фотодрук на склі, що наноситься особливими чорнилом. Вона має безсумнівні переваги:
Довговічність. Фотодрук досить стійка до сонячного світла, тому не вигорає і не вицвітає, не боїться підвищених температур і вологості, що гарантує довговічність панелей на кухні.Екологічність. Декоративно оформлене скло повністю безпечне для здоров'я і не має в своєму складі небезпечних домішок.Чіткість рисунка. Його поверхня не обсипає або НЕ розмазується навіть після довгого часу.Практичність. Скло легко можна почистити без шкоди фотодруку.

Вы можете приобрести оригинальные скинали для кухни по самой приемлемой стоимости на сегодняшний день.

Скинали - це не тільки декоративні панелі, але і захист стін на кухні або в іншому приміщенні. Використання скіналі зробить Вашу кухню унікальною і неповторною.Замовити скіналі може кожна господиня в нашій компанії.

Похожие страницы