Проект саду «Хвойний ансамбль»


Сучасні сорти хвойних рослин дарують унікальну можливість отримати незабутнє барвисте подання при мінімальних зусиллях з боку садівника. Зберігаючи декоративний вигляд протягом всього року, вони не тільки підтримують композиції в періоди міжсезоння, але і самі часто є ефектними акцентами.

Гостро-строкато

Сорти з різноманітною забарвленням хвоїнок дозволяють уникнути монотонності в композиціях, що складаються з одних хвойних рослин або при їх переважанні. Втім, соковиті фарби можуть здатися агресивними прихильниками природного стилю, у яких будь-яка штучність викликає негативні емоції. Цікаво, що частіше нехтують жовтим і бронзовим кольором хвої, асоціюючи золотисті тони крони з видом прихворіла і засихає рослини. Проте, лимонно-салатова туя «Elloy Ribon» і зовсім плоскі отруйно-жовті килимки ялівцю горизонтального «Golden Carpet» рідко залишаються без уваги.

Сріблясті і блакитні форми користуються більшою популярністю, хоча і тут є винятки. Наприклад, улюблені одними садівниками блакитно-сріблясті ялини ( «Hoopsii») не отримали визнання у інших. Причиною ігнорування стала традиція висаджувати блакитну ялину у музеїв і адміністративних будівель. Строкаті форми, властиві ялівцю, мають вкрапленнями кольору слонової кістки.

Хвойні, є стабільними декоративними компонентами саду, часто використовуються в якості основних рослин. Їх крони виступають на перший план в ранньовесняний і зимовий період, коли сад прозорий і порожній. Але і в літньо-осінньому ландшафті грамотно висаджені хвойні рослини не втратять своєї актуальності. При цьому можливість підбору крони за формою і забарвленням також грає важливу роль.

Якщо влітку кольорові хвойні рослини можуть губитися серед квітучого оточення, то восени вони здатні додати в сад відсутньої зелені і сріблясто-блакитних тонів, здивувати свіжими лимонно-золотими відтінками.
  
Сегодня ландшафтное проектирование набрало огромную популярность. Поэтому, каждый дачник, занимающийся серьёзно ландшафтным дизайном дачи обратится за услугами по обустройству и озеленению дачного участка к настоящим профессионалам своего дела из компании «Landscaper».

 

Сучасні сорти хвойних рослин дарують унікальну можливість отримати незабутнє барвисте подання при мінімальних зусиллях з боку садівника. Яскраві осінні фарби по-новому розставлять акценти, і завдання хвойних - гармонійно вписатися в оновлений садовий ландшафт.

Вічнозелені хвойні рослини скорегують сприйняття оголюються саду. Корисно висаджувати їх в живоплоти, використовувати у вигляді ширм або декорують споруди рослин. Саме ці проблемні місця після скидання листя деревними рослинами, догляду літників і обрізки багаторічників залишаються абсолютно незахищеними.


Правильний вибір

Поруч з хвірткою, в'їздом або входом в будинок зазвичай розміщують стабільно декоративні, компактні і стійкі до капризів погоди рослини. Гортензія волотисте, барбарис Тунберга і сланкі ялівці є одним з невибагливих і стильних наборів для посадки. Залежно від вибору сортів композиція може мати найрізноманітніший вигляд, включаючи і колірні варіанти.

Похожие страницы