Відкачування води з підвалу

31 октября 2017

Багато людей, які мають дачну ділянку з будинком або живуть в приватному секторі, стикаються з ситуацією затоплення підвалу будинку. Однією з причин подібної проблеми, є розташування підземних ґрунтових вод по відношенню до поверхні землі. Справа в тому, що грунтові води, перебуваючи близько до поверхні, сильно зволожують грунт. Тому, під час випадання опадів утворюється надлишок води, який може потрапити в підвальне приміщення. А якщо вода проникла в підвал, то єдиним варіантом її від туди прибрати, є відкачка за допомогою спеціального обладнання.

Перше, що може допомогти уникнути попадання води в підвал, це якісне облаштування надійної гідроізоляції, як підвалу, так і фундаменту. Однак, в деяких випадках, навіть це не зможе допомогти уникнути попадання води всередину підвалу. Наприклад, якщо підземні води знаходяться вище рівня підвалу, він навіть при відмінній ізоляції буде схильний до затоплення. Адже вода має такі властивості, які дозволяють їй проникати навіть в мінімальні отвори, а якщо грунт навколо будинку занадто мокра, то воді буде просто нікуди подітися окрім як в штучний резервуар в нашому випадку підвал. Саме тому головним питанням у справі гідроізоляції підвалу, є необхідність відведення грунтових вод.

Фильтры для питьевой воды Вы можете приобрести на сайте http://rolfis.com.ua/shop/filtry-dlya-vody/filtry-dlya-pitevoy-vody/filtry-kuvshiny.html по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Відвести підземні води від будинку, допоможе пристрій спеціальної дренажної системи. Однак, цей варіант не завжди підходить адже дренажна система, складається з глибоких канав, а це може сильно зіпсувати гарний вигляд ділянки. Існує інший варіант дренажної системи, в основу якого входить трубопровід. В який і прямує надлишок води. Цей спосіб більш цікавий, проте і ціна його буде на порядок вище простого риття канав.

Якщо ділянка не дозволяє облаштувати дренажну систему (наприклад, він знаходиться на ідеально рівній поверхні і воду просто не куди зливати), то тоді доведеться встановити систему відкачування води в автоматичному режимі або купити насос для води. Пристрій подібної системи потребує фінансових витрат (покупка обладнання) і часу для установки обладнання. Перше що необхідно зробити, якщо вирішено встановити автоматичний насос - це вирити так званий приямок всередині підвалу. Він дозволить встановити в нього насос і відкачувати грунтову воду, що скупчилася в приямку. Насос потрібно відрегулювати таким чином, щоб він включався автоматично, як тільки грунтові води досягнуть певного рівня в приямку.

Похожие страницы