Кодування від наркоманії

3 мая 2017Наркотики руйнують життя не тільки тих людей, які їх вживають. Страждають рідні і друзі наркоманів, все їхнє життя стає просоченої страхом. Вони бояться постійно повторюваних крадіжок, пропажі грошей, і, звичайно ж, раптової втрати близької через передозування або тюремного терміну.

Кодування від наркоманії

Існує багато способів і методів боротьби з наркоманією. І один з найдієвіших - це кодування від наркоманії. З його допомогою можна усунути дію наркотику на організм і значно послабити фізичну і психологічну тягу до наркотиків.

Ми готові допомогти змінити ваше життя на краще! Звертайтеся в наш центр - ми будемо раді відповісти на ваші запитання з кодування та лікування залежності.

Кодирование от наркомании профессионально, качественно, недорого. Обращайтесь за помощью к профессионалам.

легкість процедури

вшивання проводиться після утримання від прийому наркотику протягом 7-10 днів або після процедури детоксикації;
перед процедурою проводиться проба налоксоном на наявність опіоїдів в організмі - це необхідно для того, щоб не виникло абстинентний синдром при введенні блокаторів;
на шкірі робиться невеликий надріз, куди спеціальним шприцом вводиться стерильна капсула налтрексон;
процедура безболісна, так як проводиться під місцевою анестезією;

Кодування від наркотиків 2х рівневий ефект

Закодуватися від наркотиків - це реальний шанс для наркомана якщо не повністю вилікуватися від страшного захворювання, то хоча б отримати «відстрочку», можливість відчути, як хороша життя і без цього сущого зла. У наркомана є час подумати на тверезу голову про те, що з ним сталося, яким було його життя, зміцнитися в думці, що наркотики - це дорога в нікуди.

Для родичів це реальна можливість достукатися до близького, якого затягла безодня наркотиків.

Кодування від наркотиків на 3-6-10 місяців повертає наркомана до звичайного життя. Якщо пройти весь курс, є велика ймовірність повністю очистити своє життя від опіатів.

Препарат Налтрексон для кодування від наркотіковПочему звернення до нас - кращий вибір?

Кодування від наркоманії - процедура хоч і швидка, але вимагає професійного підходу. У нас працюють тільки кваліфіковані хірурги, тому що ми цінуємо ваше здоров'я і дорожимо своєю репутацією
Ми пропонуємо комплексний підхід (за бажанням пацієнта), який включає детоксикацію, обстеження, підшивку і роботу з фахівцями)
Закодувати від наркотиків можливо на різні терміни (3-6-10 місяців)
У розпорядженні лікарів - найсучасніша апаратура
Ми працюємо анонімно і цілодобово

Нам важливо знати, що ми допомагаємо людям. Дослідження показали, що кодування від наркотиків - дієвий метод, саме тому ми пропонуємо його нашим пацієнтам.

Похожие страницы