Лікування алкоголізму

29 марта 2017


Підбираючи індивідуальні методи лікування алкоголізму, допомагаємо повернутися до тверезого способу життя хворим, повертаємо надію рідним і близьким. У центрі Нева працюють досвідчені лікарі-наркологи, психотерапевти та психологи, чуйний медичний персонал.

Лікування алкоголизмаАлкогольная залежність – хвороба, засоби лікування якої шукають не один десяток, а то й сотні років. Панацея, як і раніше, не знайдено, однак у рамках підходу індивідуально до кожного пацієнта терапія дає стійкі результати. Методи впливу підбираються виходячи зі стану хворого і терміну алкоголізації.

Лечение алкоголизма по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Допомога нарколога, частіше потрібно на етапі виведення із запою. Мало хто звертається до лікаря з скаргами на тягу до спиртного, перебуваючи у тверезому стані. Запій характеризується затяжний алкоголізацією і неможливістю самостійно зупинитися. В цей момент і потрібно нарколог.

Переривання запою ведеться в стаціонарі, амбулаторно і вдома. Перевага лікування алкоголізму в стаціонарі полягає в цілодобовому медичному спостереженні і допомоги в той момент, коли вона необхідна. Різка відміна алкоголю у випадках тривалих запоїв, викликає сильний стрес для організму. Починаються порушення серцево-судинної діяльності, нервової системи, з'являються проблеми з шлунково-кишковим трактом, печінкою, нирками. Всупереч переконанню, "біла гарячка" буває не у п'яної людини, а як раз у того, хто вже деякий час не п'є.
Поза стаціонарне лікування алкоголізму

Якщо хворий не може лягти в стаціонар або лікуватися амбулаторно, нарколог надасть необхідну допомогу на дому. Залежно від стану хворого підбираються препарати, що входять до складу крапельниці. При необхідності процедура повторюється до трьох-п'яти разів.

Лікування алкоголізму
На наступному етапі лікування алкоголізму призначається підтримуюча загальнозміцнююча терапія. Мета якої – відновити сон, зняти тривогу і занепокоєння, нормалізувати роботу серця і печінки. Лікар дає рекомендації родичам.

Оскільки алкоголізм – сімейна хвороба, пильну увагу ми приділяємо психотерапевтичної підтримки хворих і родичів. Лікар допомагає сформувати і зміцнити хворому мотивацію на тверезий спосіб життя, а рідним – адекватно реагувати на що відбуваються з хворим зміни.

Похожие страницы