ПРОПІОНАТ. ВІДГУКИ. КУРС ЗАСТОСУВАННЯ

8 мая 2017

SP Propionate - зто дуже затребуваний анаболічний стероїд в бодібілдингу, що випускається популярної і дуже відомою фармацевтичною компанією SP Laboratories в Молдові, де якість виробленої продукції цінується понад усе. Тому купити Пропионат в Україні від цього виробника ми пропонуємо саме на нашому сайті фармакології на найвигідніших для Вас умовах.


Стероїд надходить у продаж у флаконах, обьемом 10 мл в захисній плівці і має код перевірки на лицьовій стороні, щоб захистити покупця від підробки. Діюча речовина - тестостерон, міститься в дозі 100 мг на 1 мл препарату.


пропіонат ціна Дія пропіонат:

Стероїд Propionate як і інші анаболіки тестостерону показує високий рівень анаболической і андрогенної активності, його стероїдний профіль:

- його анаболічні активність становить відповідно 100% від тестостерону

- висока андрогенна активність, яка становить 100% від тестостерону

- має високу конверсію в естрогени, тобто ароматизацію

- не має токсичності для печінки

- застосовується ін'єкційно

- період активної дії 1-2 дня

- за допомогою допінг тесту, в крові може бути виявлений протягом 40 днів з моменту першої ін'єкції

Качественный пропионат купить по самой низкой стоимости на сегодняшний день.


Дія цього ефіру тестостерону не є довгим і становить два дні, але плюсом цього є те, що дія Propionate не змусить себе довго чекати і Ви відчуєте ефект буквально з самого початку курсу тестостерону. Його застосування знижує власне вироблення ендогенного тестостерону, як і будь-який інший стероїд тестостерон, тому не зайвим буде підключати в курс пропіонат - такі вспомогалі речовини як Провирон і Гонадотропін (Прегніл 5000).

Ще одним негативним моментом в застосуванні Propionate SP є те, що препарат все таки схильний до ароматизації (конверсії в естрогени) хоч і не так, як інші анаболіки андрогенного типу, тому при виникненні будь-яких симптомів гинекомастии, слід обов'язково почати вживати Анастрозол, який також можна купити в нашому магазині стероїдів.

Високий рівень андрогенів може сприяти так само вугрового висипання на тілі, зайвого пожірненію шкіри і скупчення рідини в організмі, що виключено при використанні перерахованих вище препаратів.


пропіонат курсПропіонат в Україні:

Propionate в Україні практично не використовується дівчатами спортсменками, так як це може призвести до таких негативних наслідків як маскулінізація (огрубіння голосу, прискорення росту волосся за чоловічим типом) і вирилизация, тому основними споживачами цього стероїду є чоловіки, які отримують прекрасний ефект від даного курсу тестостерону . Дівчатам спочатку потрібно добре подумати, перш ніж купити даний препарат.


Курс пропіонат:

Курс Propionate застосовується для найрізноманітніших цілей, від просушування м'язів і поліпшення їх щільності перед змаганнями, до підвищення силових показників і набору м'язової маси, все залежить від того, з якими анаболічними стероїдами буде скомбінований цей анаболик, так як Пропионат соло не дасть тих бажаних і максимальних результатів, як наприклад в зв'язці з іншими препаратами для набору м'язової маси і схуднення.

SP Propionate найчастіше ставлять по 100 мг через день і це обгрунтовано тим, що препарат короткої дії, так само в інструкції можна прочитати, що даний стероїд можна колоти і кожен день, але дозування тоді потрібно буде знизити до 50 мг / день.

Якщо ми хочемо добитися істотного результату під час підготовки до змагань або просто до пляжного сезону, то Нам в цьому дуже допоможе така комбінація як Propionate + Станозолол або Винстрол, це дуже результативний курс для прекрасної промальовування м'язів і вен за рахунок зменшення підшкірного жиру. Дозування препаратів на такому курсі стероїдів повинні бути наступними:

- Propionate по 100 мг через день

- Станозолол по 50 мг в день

- Винстрол по 50 мг через день

Для більш просунутих бодібілдерів і не новачків у цих же цілях для спалювання жиру, потрібно використовувати таке поєднання анаболіків як Пропік + Тренболон Ацетат і звичайно ж ідеально ще буде підключити Станозолол, при такому курсі ефект буде самим максимальним, а прогрес не залишиться без уваги оточуючих, тоді дозування потрібно зробити наступні:

- Propionate по 100 мг через день

- Тренболон Ацетат по 75 мг (100 мг) через день

- Станозолол по 50 мг щодня

Похожие страницы