​ЯК ПРАВИЛЬНО СТВОРИТИ САЙТ?

8 февраля 2018

Профессиональное изготовление сайтов недорого Вы можете заказать прямо сейчас, качество работы Вас приятно удивит.

Для створення сайту, як я вже написав в попередньому пості «Як створюються сайти?» Нам потрібен блокнот і знання. Але це ще не все! Обговоримо основні аспекти: 

Визначте цільову аудиторію.

Для того щоб створити сайт, ви повинні спочатку визначити цільову аудиторію, яка буде заходити на ваш сайт. Тобто це ті люди, які будуть день у день відвідувати ваш сайт в пошуках нової інформації. Або ж це ті люди, які цікавляться вашим продуктом, і хочуть його придбати.

Зручність і юзабільний.

Наступним етапом у створенні сайту є розробка концепції сайту. Як він буде виглядати, структура, інформація. «Юзабільний» вашого проекту - один з найважливіших аспектів у створенні сайту. Під юзабільний мається на увазі його зручність, легко-доступність інформації, швидкість завантаження сторінок.

Ви можете провести аналогію на себе. Коли ви заходите на сайт, на яких нічого відразу не зрозуміло, на яких сторінки вантажаться по хвилинах (!), Що ви робите? Звичайно! Ви закриваєте вкладку з цим сайтом і йдете далі за списком гугла!

Інформативність.

Людям повинно бути цікаво заходити ваш сайт. Для цього їх необхідно зацікавити чимось. Інформативність - теж досить важливий аспект. Якщо на вашому сайті буде мало інформації, або вона буде неактуальна, то люди так само «втечуть» від вас.

висновок:

Визначте коло людей, які цікавляться вашим сайтом. Робіть сайт приємним і легким до воспрініманія. Заповнюйте його актуальною і потрібною інформацією.

Похожие страницы