​Ремонт квартири в стилі Модерн

14 января 2019

Хоча «modern» з англійської перекладається як «сучасний», ремонт Модерн істотно відрізняється від сучасного. Модерн зародився значно раніше, в 19-му столітті, а його світанок припав на початок 20-го століття. Стиль поєднує в собі художність і природні мотиви, переплетені з новими технологіями. Нижче розбираємося в особливостях ремонту в стилі Модерн.

Вами может быть подана заявка на участие в торгах по банкротству на самых выгодных условиях на сегодняшний день.

Класичний дизайн інтер'єру в стилі Модерн

Ремонт в стилі Модерн 

Дизайн квартири в стилі Модерн - твір сучасного мистецтва. Любов до природи і прикладного мистецтва, відмова від чітких ліній і прямих кутів, інтерес до нових технологій - саме цим характерний Модерн в інтер'єрі квартири.

Квартира в стилі Модерн заповнена натуральними матеріалами, теплими кольорами і відтінками, плавними лініями. Рослинні мотиви тут незримо присутні в усьому, але не гнуть лінію в свою сторону, а лише створюють особливу атмосферу затишку.

Зелені півтони в інтер'єрі Модерн

З негативних сторін стилю можна відзначити хіба що його вартість - зробити ремонт Модерн дешеві і швидко не вийде. Модерн дизайн зародився раніше Сучасного, тому, незважаючи на простоту, йому все ж характерні дорогі натуральні матеріали, вантажні деталі та інші приглушені деталі розкоші.

Класичний дизайн в стилі Модерн дуже підходить приміщень неправильної форми, студіям і квартирах з европланіровкой. Все наповнення в першу чергу має функціональне призначення, тобто використовується в побуті і приносить користь. При цьому всі деталі мають структуру і разом складають художню картину.

Як саме розрізнити ремонт квартири в стилі Модерн? Відкриваємо всі секрети в наступному розділі!

Блискучі елементи декору, багато дерева і плавних ліній

Декор. Крім цікавих подушок, масивних штор і м'яких килимів, декор Модерну в інтер'єрі квартири проявляється за рахунок дрібних деталей. Прикраси і рамки з кованого заліза, різні складні фігурки з дерева або скла, кришталеві елементи на люстрі і настінному бра, будь-які інші деталі, приємно розбурхують свідомість.

Похожие страницы