​Ремонт квартиры по дизайн проекту

14 января 2019

Ремонт по дизайн-проекту: плюси, мінуси, особливості. Чим відрізняється ремонт квартири по дизайн проекту від дизайнерського ремонту? Принципи і ідеї ідеального ремонту під керівництвом дизайнера. Читайте!

Качественная стеклопластиковая сетка купит по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Ремонт вітальні по дизайн проекту, стриманий Модерн

Ремонт по дизайн проекту СПб

Вам не здалося, ремонт по дизайн-проекту не дорівнює дизайнерському ремонту. Хоча ці поняття тісно пов'язані між собою, навіть залежать один від одного, вони не є синонімами. Якщо коротко: дизайн-проект - технічна основа дизайнерського ремонту.

Хороший дизайн - це завжди єдина концепція, яка зберігається і поширюється від приміщення до приміщення. Дизайн-проект - прорахована концепція, об'єднана за допомогою різних деталей, дрібних і не дуже, в цільну картину. Те, в який бік і яким чином буде розвиватися дизайн - це робота дизайнера, його творчий процес, рух якого задає замовник.

Дизайн проект з ремонтом під ключ завжди є чимось унікальним. Вираз «під ключ» в цьому випадку означає, що ремонт проводиться в усьому приміщення / у всій квартирі цілком, включаючи всі етапи роботи. А дизайн-проект - база, чітка інструкція, яка узгоджується до початку ремонту і включає в себе всі подальші роботи.

Дизайн-проект ремонту спальні в класичному стилі

Про те, що саме входить в дизайн-проект, потрібно говорити з дизайнером при особистій зустрічі, до підписання будь-яких паперів або договору. Дизайн-проект ремонту квартири завжди включає:

Прораховані плану і креслення майбутнього ремонту,

Всі необхідні специфікації,

Концепцію дизайну, підбір кольорів та оздоблювальних матеріалів, мудборди,

Кілька візуалізацій інтер'єру до опрацьованих зонами.

Дизайн проекту може включати в себе:

Додаткові візуалізації зі сторін, заданих замовником,

Детальна 3Д-модель ремонту,

Декорування дрібними деталями і рослинами,

Підбір матеріалів з артикулами.

Дуже важливо, щоб договір з дизайнером включав в себе, що саме входить в його зобов'язання. В іншому випадку у клієнта і дизайнера можуть і напевно виникнуть неприємні непорозуміння.

Похожие страницы