​Сонячні батареї для приватного будинку

5 февраля 2018

Сонячні батареї для приватного будинку - відмінне рішення цілого ряду енергетичних потреб на цих житлових об'єктах в очах їх власника. Якщо Ви проживаєте в кліматичній зоні з значною кількістю сонячних днів в році (а весняно-осінній період в Московській області вхожий в число таких), то створення автономних систем енергопостачання для заміського будинку сезонного проживання або дачі здатне вирішити масу завдань при менших витратах, ніж підведення комунікацій централізованого енергопостачання.

Перетворюють енергію Сонця в електричну сонячні батареї в наших широтах можна зустріти де завгодно - на дахах дач і приватних будинків, на теплицях і нежитлових об'єктах різного призначення. Ця обставина говорить рівно про те, що все більша кількість наших співвітчизників підходять до питання витрачання власних коштів на енергоносії раціонально і вдумливо.

Сетевые электростанции Вы можете смотреть тут, эконмьте свои деньги и берегите окружающую среду.

Адже якою б доступною за ціною для жителів столичного регіону не була електрична енергія, її отримання безпосередньо від сонця є взагалі безкоштовною і не залежить від різних організацій і третіх осіб.

Для цього і служать ті чи інші моделі сонячних батарей - модульне обладнання, що використовує фотоелектричний ефект для перетворення енергії інсолярізаціі в електричну.

Сонячні батареї для приватного будинку: мати або не мати?

Багато домовласники скептично ставляться до цього устаткування і категорично відмахуються від можливості розгляду його покупки. Їх скепсис заснований на недостатньому знанні або застарілих уявленнях про сонячних батареях, їх потужностях і вартості.

І наше завдання - виправити ці помилки потенційних власників автономних електростанцій на основі сонячних модулів. Правильно підібрані сонячні батареї для дому та додаткове обладнання, необхідного для передачі і накопичення отриманої енергії, здатні легко закрити всі актуальні потреби домочадців в експлуатації електроприладів.

Наприклад, від весни до осені в Московській області сонця достатньо для щоденної зарядки сонячної електростанції в 5 кВт.

Така здатна забезпечити харчування економічного холодильника, насоса, енергозберігаючих ламп, LCD телевізора і ряду інших електроприладів.

При більшій же потужності інвертора системи Вам не доведеться відмовляти собі в звичному комфорті, який забезпечує підключення до централізованої системи електропостачання.

Види сонячних батарей: підбираємо правильно

Сучасна індустрія автономних енергетичних систем пропонує найширший вибір фотоелектричних перетворювачів різної потужності, розмірів і технологій. Щоб не помилитися при підборі конкретної моделі сонячних батарей для приватного будинку або дачі, необхідно уявляти собі їх характеристики, різновиди та варіанти можливої установки на об'єкті.

Тому давайте розглянемо різні види сонячних батарей і фактори, на які необхідно звертати увагу при їх виборі в першу чергу.

Отже, представлені на російському ринку фотоелектричні модулі по фактору використовуваних в них фотоелементів поділяються на:

Монокристалічні сонячні батареї (ККД варіюється в межах 15-20%). За рахунок більшої ефективності трансформації енергії в порівнянні з іншими видами, панелі монокристалічного типу при заданій величині навантаження вимагають меншої площі для свого розміщення. З ростом терміну експлуатації такі конструкції незначно втрачають свої первинні властивості;

Полікристалічні сонячні батареї (ККД в межах 12-15%). Менша ефективність модулів цього типу, утворених послідовним з'єднанням прямокутних фотоелементів, вимагає приблизно на чверть більше площі для їх установки в порівнянні з монокристаллическими;

Панелі на основі аморфного кремнію (ККД близько 7%). Найбільш дешеві сонячні батареї, що відрізняються високою гнучкістю і хорошим поглинанням розсіяного світла. Але в електропостачанні приватних будинків і дач використовуються вкрай рідко через невеликого терміну служби.

Мікроморфние панелі (ККД 8-12%), що відрізняються довгим терміном служби, але також вимагають значного покриття ними відкритих освітлюваних площ.

Технологія фотоелектричних перетворювачів безпосередньо пов'язана з площею панелей і місцем їх розміщення. Ці фактори в очах багатьох грають істотну роль, так як в більшості випадків встановлюють сонячні батареї на дах будинку, господарські будівлі або на ділянці в сторону півдня як напрямки найбільш інтенсивної інсоляції. І далеко не кожен домовласник готовий облицювати покрівлю свого житла таким незвичайним видом покриття. У той же час, не кожен володіє і достатнім земельною ділянкою, частина якого можна було б виділити під розміщення сонячних панелей.

Вибираючи конкретну модель сонячної батареї, необхідно також орієнтуватися на номінальну потужність, що характеризує можливість обладнання з вироблення електричної енергії для груп споживачів.

Похожие страницы