​Stanozolol (Станозолол)

27 марта 2018

Станозолол Radjay - один з найефективніших і вживаних анаболічних стероїдів. Останнім часом він особливо популярний серед бодібілдерів, а серед атлетів даний препарат давно займає лідируючі позиції.

За своїм хімічним складом Станозолол унікальний, оскільки він вважається препаратом, який виробляє дигідротестостерон. На відміну від інших стероїдів, що мають чотири бензольних кільця в своєму складі, препарат має п'ять кілець. Ще одна воістину унікальна характеристика Станозола - він є антагоністом прогестерону, пригнічуючи прогестагенную активність у багатьох препаратів, наприклад, у Оксиметолон і Андролона.

Качественный препарат станозолол купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Випускається Станозолол в 2-х формах. Це оральна і ін'єкційна форма, але на відміну від інших препаратів, різниці між цими формою немає. Даний препарат складається з водної суспензії. У разі, якщо вам набридли постійні уколи, то ви можете сміливо випити вміст ампули. Ефект від цього буде практично такою ж. Але все-таки ін'єкція внутрішньом'язово приносить на частку відсотка більший ефект, ніж оральний. Виняток лише становлять деякі випадки, коли все відбувається з точністю до навпаки.

Станозолол - препарат, у якого є велика невизначеність в ін'єкційної формі. Полягає вона в мікрокристалах. Після потрапляння в кров мікрокристали повільно розчиняються, але після їх повного розчинення вміст препарату в крові збільшується лавиноподібно, а потім починає знижуватися. Саме через такого ефекту застосування даного препарату має в деякій мірі свої особливості.

Слід зазначити, що практичне застосування Станозолол на сьогоднішній день в бодібілдингу можливо лише в ін'єкційній формі, так як в оральної формі спостерігається високий рівень підробок даного препарату. Станозолол, подібно дигидротестостерону, дуже повільно стабілізує андрогенні рецептори, які знаходяться в м'язових волокнах. Саме тому приймають препарат атлетам не варто розраховувати на великий приріст м'язової групи за короткий проміжок часу.

Також варто відзначити, що Станозолол чи не перетворюється в естрадіол, який сприяє різкому приросту м'язової маси. Однак, в той же час, місцеві уколи станозололом можуть привести до збільшення м'язової маси, причому результат збережуться надовго. Якщо вам не належить надалі проходити допінг-тест, ви не готуєтеся до змагань, то в такому випадку можете сміливо використовувати Станозолол.

Похожие страницы