​Утеплення підлоги в житлових приміщеннях

26 марта 2018

Утеплення підлоги в житлових помещеніяхУтепленіе статі - один з найбільш важливих етапів ремонту. Добротне утеплення підлоги впливає на витрату енергоносіїв, витрачених на обігрів приміщення. Тепла підлога зуміє забезпечити стабільну температуру повітря і захистить від зайвої вологості і інших неприємних сюрпризів навколишнього середовища.

Вибираючи утеплювач для підлоги, слід врахувати особливості кімнати або будівлі, в якому планується ремонт (основа для підлоги може бути дерев'яною, залізобетонної, монолітною, збірної і так далі).

На даний момент вибір рішень для теплих підлог дуже різноманітний.

Скловолокно або мінеральна вата

Качественные нивелиры и дальномеры Вы можете купить на сайте тут по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Скловолокно забезпечує добротну звуко- і теплоізоляцію. Такий матеріал застосовується при одинарному утепленні статі, найчастіше в дерев'яних конструкціях.

З недоліків можна відзначити значний обсяг конструкції (з урахуванням дерев'яних лаг, зрозуміло), мала міцність і високий відсоток поглинання вологи. Мінеральна вата після намокання втрачає свої властивості, стає непридатною. Скловолокно здатне зібрати в собі вдвічі менше вологи, але при цьому воно не втрачає властивостей, після висихання знову придатне до використання.

Піноплекс або пінополістирол

Дані матеріали хороші високою теплоізоляцією, низькою ціною і практично нескінченним терміном експлуатації. Сфера їх можливого застосування досить широка: балкони, підлогу по грунту, кам'яні підлоги над льохом.

З іншого боку, серйозними мінусами є: неможливість використання пеноплекса і пінополістиролу для утеплення по виготовленої з дерева основі, пожежонебезпека і крихкість даних матеріалів.

пінополіуретан

Швидкий і недорогий спосіб утеплити підлогу - напилення пінополіуретану. Даний варіант застосуємо до будь-якої поверхні, будь то бетон, старе керамічне покриття і так далі!

Даний вид утеплення НЕ ПОТРЕБУЄ додаткової тепло- і вологоізоляції.

З мінусів можна відзначити неможливість самостійно нанести поліуретан, даний аспект робить такий варіант утеплення менш доступним. Фінішна обробка обходиться досить дорого, і сама по собі є складним процесом.

Утеплення за допомогою керамзиту

Дідівський, перевірений роками і століттями спосіб. Керамзит відмінно поглинає вологу, при цьому не втрачає своїх властивостей. Теплоізоляційні властивості даного матеріалу також знаходяться на належному рівні, при такому хорошому наборі позитивних якостей керамзит практично не має недоліків.

Завдати неприємностей може лише монтаж 10-20 сантиметрового керамзитного шару. Саме такий шар матеріалу може впорається з тепло, звуко та вологоізоляцією.

Похожие страницы