Відпочинок у Стамбулі

Стамбул і Анталійського узбережжя - ось два основних напрямки турів з Одеси до Туреччини. Якщо ваша мета - відпочинок на морі, то до ваших послуг більше десятка прямих авіарейсів Одеса-Анталья в тиждень. Чартерні програми починаються під травневі свята і закінчуються в середині жовтня разом із закінченням сезону. Гарячі тури в Туреччину з Одеси найймовірніше зловити в середині травня і в кінці вересня-жовтні. В інший час все залежить від кон'юнктури ринку і «кризовості» настроїв туристів.

Пасажиропотік в Стамбул підтримується діловими зв'язками. Крім того, Стамбул цікавий круглий рік, тому для поїздки можна вибирати будь-який сезон. Квитки коштуватимуть близько $ 300. Іншу програму можна забронювати самостійно або скористатися послугами турфірм. Деякі одеські турфірми пропонують екскурсійні тури в Стамбул. Є варіанти на 3-4 дні і на тиждень. За ціною близько $ 250 ви отримуєте трансфер з аеропорту в готель, проживання в готелі 3 * та ємну екскурсію по Стамбулу на цілий день. Авіапереліт оплачується окремо. Тури на 7-8 днів включають ту ж програму, але у вас з'являється багато вільного часу, який можна витратити на додаткові платні екскурсії або вільне

Ниболее екзотичний спосіб дістатися з Одеси до Туреччини - це паром, який ходить двічі на тиждень з Іллічівська в Стамбул. Дорога займає більше 30-ти годин, а вартість приблизно відповідає вартості чартерного авіарейсу (бл. $ 300 на людину), тому він не став дуже популярним.

Похожие страницы