Вартість стяжки підлоги в СПб.

9 апреля 2017

Вартість стяжки підлоги в СПб.

Сучасні фінішні покриття для підлоги чутливі до рівності поверхні, на яку вони укладені. Тому перед їх настилом необхідно виконати стяжку підлоги. Таку назву отримав комплекс заходів по вирівнюванню поверхні з використанням піщано-цементних сумішей. Стяжка підлоги може бути мокрою, сухою і напівсухий. Кожна з технологій має свої переваги, але найбільшого поширення отримує напівсуха стяжка підлоги. За допомогою даного методу вдається отримати гладке, міцну основу, оптимальне для подальшого настилу різних фінішних покриттів, включаючи керамічну плитку, ламінат, наливні підлоги. В процесі робіт по влаштуванню напівсухий стяжки використовуються тільки якісні та екологічні матеріали, що робить її оптимальним рішенням для вирівнювання підлог у всіх об'єктах цивільного будівництва.

Для визначення вартості напівсухий стяжки підлоги, необхідно провести заміри об'єкта, уточнити особливості виконуваних робіт, обговорити умови влаштування стяжки. При визначенні ціни на стяжку підлоги, першорядну роль відіграє обсяг виконуваних робіт. Наші ціни, для великих об'єктів, можуть задовольнити найвибагливіших замовників.

Профессиональная работа и самая низкая стоимость заливки пола на сегодняшний день.


Вартість пристрою стяжки підлоги ручним способом.

У разі відсутності можливості виконання робіт із застосуванням розчинонасосів (відсутність майданчика, складність узгодження гучних робіт і т.д.) наша компанія може запропонувати послуги з улаштування напівсухий стяжки ручним способом, при цьому за одну робочу зміну виробляється до 100 м2

Переваги механізованої стяжки підлоги.

Використання даної технології дозволяє істотно зменшити витрати на будівництво за рахунок відмови від сталевої армуючої сітки, а також завдяки скороченню термінів виконання робіт.
Стяжка підлоги, виконана нашими фахівцями, гарантує отримання ідеально рівній поверхні. Завдяки цьому вдається знизити витрати при настилі фінішних покриттів (відмовитися від використання сумішей, що вирівнюють і клеїв).
Приступити до подальших робіт можна буде вже через 2 дні (48 годин), проти 28 днів, необхідних для висихання суміші при використанні технології мокрої стяжки.
Напівсуха стяжка дозволяє скоротити кількість відходів, уникнути утворення пилу і розбризкування суміші на стіни.
Різні варіанти виконання, включаючи звуко-, тепло- і гідроізоляцію.

Ціну стяжки підлоги Ви можете уточнити у наших фахівців. Після попереднього узгодження вартості, проводиться безкоштовний виїзд нашого фахівця для проведення замірів об'єкта, наші співробітники використовують високоточні лазерні рівні. Після виконання вимірювань наша компанія надасть розрахунок вартості стяжки підлоги, виходячи з особливостей об'єкта і побажань Замовника.

Конкурентоспроможна вартість напівсухий стяжки підлоги в нашій компанії досягається за рахунок:

Високих показників продуктивності праці наших співробітників.
Застосування новітніх високопродуктивних агрегатів.
Мінімізація термінів.
Використання високоякісних матеріалів.
Гарантованого результату - високоякісного, надійного, довговічного покриття не потребує додаткового вирівнювання

Похожие страницы