​Тепла стяжка підлоги

24 октября 2017

Сьогодні тепла стяжка користується чималим успіхом. І хоча таке рішення принесе комфорт в будь-який будинок, особливо його оцінять власники приватної нерухомості і мешканці перших поверхів багатоповерхівок. Тут як ніде на ноги віє холодом, що зводить нанівець всі інші спроби утеплити приміщення.

Для початку зауважимо, що основних технологій, за якими виготовляється тепла стяжка підлоги під ключ дві:

1. Пасивний спосіб (теплоізоляція). У цьому випадку створюється товстий шар з володіє теплозберігаючих властивостями матеріалу. Цього також можна досягти кількома методами, два основних з яких це:

Купить технический ацетон Вы можете на сайте подробнее тут по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

«Подушка» з керамзиту (такий компонент дуже легкий і недорогий, до того ж відмінно утримує тепло, він не пропустить протяг всередину і не випустить нагріте повітря з приміщення);

додавання в цементний розчин гранул пінополістиролу (ефект досягається той же з єдиною відмінністю - тепер весь пласт є теплоізоляційним).

2. Активний обігрів. Має на увазі монтаж нагрівальних елементів під настилом. Основні методи організації також два:

прокладка труб водного (парового) опалення (вона проходить поверх теплоізоляційної подушки, безпосередньо перед укладанням цементу);

установка електричних теплих пристроїв (значно менш витратний варіант, що має на увазі укладання тонких (до 0,4 мм шириною) нагрівальних елементів, безпосередньо, під плиткою, ламінатом або лінолеумом).

Похожие страницы