Як укласти ламінат самостійно

4 ноября 2018

Для укладання ламінату не обов'язково наймати професіоналів. Адже укласти ламінат набагато простіше, ніж паркет або ковролін. Тому давайте з'ясуємо, як укласти ламінат своїми руками.

Весь ламінат за способом монтажу можна розділити на два типи: клейовий і замикається. У першому випадку дошки склеюються між собою, а в другому - защелкивают за допомогою спеціальних замків, які знаходяться на бічних поверхнях дощок. Бажано купувати замикається варіант типу ламінату Holzmeister як на сайті poldlyadoma.ru. Адже такий збирати набагато простіше.

Свежие цветы с доставкой киев купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Перед укладанням ламінату необхідно розпакувати, а потім дати йому полежати в кімнаті протягом двох днів. За цей час він повністю освоїться. Ну а поки ламінат буде лежати в кімнаті можна зайнятися підготовкою підстави, на яке буде укладатися підлогове покриття.

Необхідно вирівняти підставу так, щоб перепад по висоті становив не більше 3 мм. Якщо необхідно, то потрібно буде вирівняти підставу. Якщо укладати ламінат будете на лінолеум або паркет, то перевірте міцність і рівність підстави. Якщо основа рівна і міцніше, то просто очистіть його від пилу.

Але якщо укладати ламінат будете на бетонну основу, то його необхідно укрити спочатку поліетиленовою плівкою, а потім простелити на неї підкладку. Це захистити виворітну сторону ламінату від вологи і підвищити його теплоізоляційні властивості. Тепер можна приступати до укладання ламінату.

Укладати ламінат бажано паралельно падаючим сонячним променям, щоб приховати шви. Найбільшого поширення набув метод укладання ламінату паралельними рядами.

Перший ряд дощок укладають уздовж стіни. Причому між стіною і дошками необхідно залишити зазор шириною в 10 мм. Для цього потрібно буде скористатися розпірні клинами. Останню дошку потрібно буде підрізати так, щоб вона увійшла вільно в перший ряд. Причому між її торцем і стіною повинен залишитися зазор в 10 мм.

Виробники рекомендують кожний наступний ряд змішати на 200 мм. Але найчастіше ряди змішають на половину дошки. Якщо ви відпиляли від останньої дошки в першому ряду шматочок більше 200 мм, то його можна використовувати в якості першого елемента другого ряду. В іншому випадку доведеться розпиляти дошку на дві рівні частини. Це допоможе заощадити матеріал.

Спочатку викладіть другий ряд і подивіться на результат. Якщо вас все влаштовує, то приступайте до з'єднання рядів між собою. Для цього другий ряд дощок злегка піднімають, а потім вводять шипи в пази дощок першого ряду і опускають дошки другого ряду. В результаті замок защелкнется.

Для більш щільного з'єднання дощок можна скористатися гумовим молотком. Якщо необхідно, то в дошках вирізують отвори під труби. Аналогічно укладаються всі наступні ряди. А для з'єднання останнього ряду вам знадобиться струбцина або монтування.

На заключному етапі зазори між покриттям підлоги і стінами маскують плінтусами, що надає кімнаті закінчений вигляд.

Похожие страницы