​ЯК ВИБРАТИ ОДНОКІМНАТНУ КВАРТИРУ

4 мая 2018

Як правило, до вибору житла кожен з нас ставиться з усією серйозністю і відповідальністю. Однак часом ми випускаємо з уваги, що є параметри вибору пріоритетні, а є ті, які можна віднести до категорії розумних компромісів. Безумовно, хочеться зупинити свій вибір на найідеальнішій квартирі, що відповідає всім нашим вимогам і очікуванням. І тим не менше, перш ніж переглядати масу пропозицій, доцільно визначитися з тими моментами, які Вам не готові поступитися. Давайте розберемося з критеріями, на які доречно звернути увагу в першу чергу.

Комфортабельная однокомнатная квартира станет Вашей по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Перш за все, є сенс визначитися з тим, чи згодні Ви на вторинне житло або ж у Ваших планах виключно розглядається варіант квартира в новобудові. І той, і інший варіант має свої переваги та особливості. Вторинне житло зазвичай дозволяє швидке вселення, часом навіть без косметичного ремонту. Купити однокімнатну квартиру в новобудові означає вкладення кошти на ремонтні роботи та вельми дорогих, реалізація яких займе якийсь час. Тобто, якщо час підтискає, і покупець розраховує на якнайшвидше вселення, тоді має сенс зупинитися на пропозиціях про вторинному житло. При цьому Ви, на жаль, позбавите себе тих можливостей, які відкриває варіант в новобудові. Абсолютно нова квартира з досконалими комунікаціями.

Утеплення, вікна та двері - виконані за новими технологіями. Можливість здійснити перепланування та оздоблювальні роботи відповідно до власним баченням комфортного дизайну. Не кажучи вже про те, що сьогодні новобудови зводяться по самим оригінальним і цікавим архітектурним рішенням, відповідно до яких не тільки будівлі виглядають вельми привабливо, але і квартири відрізняються продуманим сучасним підходом. Великі ліфти дозволяють транспортувати найоб'ємніший меблі, а ретельно продумана охоронна система і облаштована парковка забезпечують, як безпека, так і додатковий комфорт для мешканців.

У той же час важливим моментом практично для кожного з нас є інфраструктура місця розташування будинку, ось як раз квартира від забудовника найчастіше має всі ці переваги. Зрозуміло, для деяких пріоритетним є момент екології. Однак одне не завжди суперечить іншому. Навіть при наявності поблизу нового будинку паркової або лісової зони, швидше за все забудовник потурбувався також про розміщення в крокової доступності магазинів, медустанови, садків і школи. Якщо всі ці об'єкти знаходяться лише в планах будівельних компаній, доцільно вирішити, чи готові Ви обходитися (можливо, тривалий час) без нормальної інфраструктури. І чи немає сенсу вивчити інші пропозиції. Не менш значущим моментом для багатьох з нас стане стан автомобільних трас, розташування зупинок громадського транспорту.

Визначившись з варіантом, постарайтеся з'ясувати нюанси, здатні зіпсувати задоволення від покупки. Купуючи вторинне житло, упевніться, що ніхто там додатково не прописаний, і не пред'явить претензії. Особливо, якщо мова йде про неповнолітніх осіб. Якщо Ви купуєте житло в новобудові, буде не зайвим оцінити швидкість зведення і терміни здачі попередніх проектів забудовника.

Похожие страницы