Я​К ВИБРАТИ ЯКІСНІ ПЛАСТИКОВІ ВІКНА?

12 августа 2017

Не женіться за сумнівними пропозиціями

Уникайте фірм-одноденок і звертайтеся тільки в перевірені компанії з репутацією. Це гарантія того, що ви придбаєте високотехнологічні вікна з оригінального і екологічно чистого ПВХ профілю з надійною фурнітурою та комплектуючими, а не дешеву підробку незрозумілого походження.

Качественные окна пластиковые дешево купить уже сегодня.

Підбирайте доречний варіант скління

Не варто піддаватися рекламі і купувати найдорожчі вікна з "топової" лінійки, вам цілком можуть підійти і більш бюджетні моделі. Не виключено, що, переплативши, ви просто не помітите різниці. Припустимо, ви проживаєте в тихому районі далеко від жвавих вулиць, тоді ступінь шумоізоляції не так критична, як, наприклад, мікроклімат в приміщенні. Замість п'ятикамерного профілю цілком підійде трикамерний, а на зекономлені кошти можна придбати більш корисний в даному випадку клапан клімат-контролю.

Приділіть увагу особливостям монтажу

Якість установки вікон не менш важливо, ніж якість самих віконних конструкцій - це давно відомий факт. Навіть найдосконаліші вікна стараннями некваліфікованих "майстрів" можуть обернутися низкою нескінченних проблем при подальшій експлуатації. Обов'язково упевніться, що монтаж буде виконаний за технологією і відповідно до ГОСТу. Це запорука довгого і бездоганної служби ваших вікон.

Запитайте про акції та знижки

При покупці вікон, як правило, виникає необхідність у подальшій обробці укосів, придбанні москітних сіток, жалюзі і рулонних штор для додання естетичного зовнішнього вигляду. На додаткові послуги і аксесуари віконні компанії нерідко роблять знижки або влаштовують подарункові акції. Не забудьте поцікавитися про діючі пропозиції, на цьому можна приємно заощадити.

Похожие страницы